VE AKŞENER ARTIK YOKUM DEDİ..
Ertuğrul KALAFAT

VE AKŞENER ARTIK YOKUM DEDİ..

Bu içerik 1075 kez okundu.

Sayın Meral Akşener 72 saat geçmeden ikinci defa geri dönmemek'te kararlı olduğunu ve yeniden genel başkan adayı olmayacağını beyan etti.

Sayın Meral Akşener'i sözünün arkasında duran ve geri adım atmayan bir insan olarak az çok tanıyoruz ama iyi Parti'nin geleceği ile ilgili olarak duygusal bir tavır takındığı konusunda bir kanat vardı Hepimizde..
Yanılmışız.. maalesef onun kararlı duruşunda ve inatçı yapısında hiçbir değişiklik olmadı.
Hiçbir siyasi parti bir kişiye endeksli olarak kurulmaz ve Siyasetini yapmaz.
Sen Yoksan biz yokuz anlayışı aciz ve zavallı insanların haleti ruhiyesinde vardır. En zor ve Çetin şartlarda bile kurtarıcı bir insan Önder veya lider olarak ortaya çıkabilir.
Umutsuzluk ve Karamsarlık insanların ve milletlerin hayatını mahveden onları felakete sürükleyen duygulardır.
IYi Parti'nin varlık sebebini bir kez daha hatırlayalım. MHP de demokratik kongre yaptırılmayınca milliyetçi ve Ülkücüler zorunlu olarak iYi Partiyi kurmuş ve burada siyaset yapmaya başlamıştı. Erken baskın seçim neticesinde her ne kadar arzu edilen çalışma olmasa bile 43 milletvekili ile meclise giren iYi Parti başarısız da sayılamazdı.
En büyük hedefimiz Sayın Meral Akşener i Cumhurbaşkanı yapmak ve parlamenter sistemi geri getirmekti. Işte bunda başarılı olamadık.
Ve akabinde Afyon'da yapılan istişare toplantısında Sayın Meral Akşener aday olmayacağını aday olacaklara da başarılar dilediğini söyledi. Hiç Arzu etmediğimiz halde hepimiz çok üzüldük ve Sayın Meral Akşener'e ne olur bizi yalnız bırakma diye yalvarıp yakardık ancak bir netice alamadık..
Türkeş vefat ettiğinde de şaşkınlık ve tedirginlik yaşamış ne yapacağımızı bilemez hale gelmiştik. Bugün de aynı şaşkınlık yok tedirginlik içerisindeyiz ancak ümitsiz değiliz Ne saraya teslim olacağız ne de MHP'ye geri döneceğiz.
iYi Parti olarak demokratik bir kongreye hazırlanıp genel başkanımızı seçeceğiz yeniden Türk milletinin umudu olacağız.
Bizim için henüz yolun başı Bu hareketin bir Yolbaşıcıya ihtiyacı var. Milliyetçi ve ülkücü gelenekten gelen Sayın Ümit Özdağ'ın iYi Parti için yükselen bir umut olacağını tahmin ediyorum.
hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR işsizleri gizliyor
İŞKUR işsizleri gizliyor
Bedelli Askerlikte Çalışanlar ve Öğrenciler İçin Takvim Kolaylığı
Bedelli Askerlikte Çalışanlar ve Öğrenciler İçin Takvim Kolaylığı