Fahriye Evcen'in yeni dizisi belli oldu

Ekranlarda uzun süredir gözükmeyen Fahriye Evcen oynayacağı dizisi belli oldu.

Fahriye Evcen'in yeni dizisi belli oldu
Fahriye Evcen'in yeni dizisi belli oldu iyihaberim

TRT'de oynayan ve reytingleri düşen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi tarihe karışıyor. Dİzinin yeni sezonda ismi değişiyor. Bununla birlikte dizinin adının da değişmesi öngörülüyor.

FAHRİYE EVCEN DAHİL OLUYOR 

Mehmet Özgür haricinde kalan bütün oyuncular Uyanış Büyük Selçuklu adı ile tarihe karışırken sonraki sezonlar için dizinin büyük bir değişimin içerisine girerek Büyük Selçuklu Devleti’ndeki Alp Arslan dönemini anlatması beklenmekte. Uzunca bir süredir ekranlardan uzak kalan ve hatta başka yapımlar ile de adı geçen güzel oyuncu Fahriye Evcen’in yeni sezonda yeni bir hikaye ile Alp Arslan adı altında yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile başrollerde oynayacağı ifade edildi.

"ALP ARSLAN"

Dizinin yapımcılarından Akli Film’in sahibi olan Emre Konuk’un kısa bir süre önce Instagram’da Fahriye Evcen’i takibe alması ile Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ifşa olmuştu. Fahriye Evcen için eşi Burak Özçivit ise daha öncesinde kendisine teklifler geldiğini ve bunlardan birisini değerlendireceğini söylemişti. Dizinin yapımcısı Emre Konuk ayrıca bir süre öncesinde de Barış Arduç ile birlikte poz vermiş ve Alp Arslan için yeşil ışıkları yakmıştı. Emre Konuk fotoğrafın hemen altında yaptığı paylaşımında, “Dünyaları dize getiren ölümsüz Alp Arslan’ın destanı için çalışmalara devam ediyoruz. Alp Arslan karakterine @arducbrs can verecek” diyerek ilk müjdeyi vermişti.

Kısa bir süre sonrada Fahriye Evcen’in Alp Arslan dizisinde Barış Arduç’un partneri olacağı kesinleşti. (Süper haber)

 

fahriye evcen yeni dizi belli oldu Uyanış Büyük Selçuklu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları