Mehmet Ali Erbil ekranlara geri mi dönüyor?

ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, ekranlara geri döneceği ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Mehmet Ali Erbil ekranlara geri mi dönüyor?
Mehmet Ali Erbil ekranlara geri mi dönüyor? iyihaberim

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle zor günler geçiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, hükümete yakın Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'a konuştu.

Erbil, “Yaşadıklarım maneviyatımı derinden etkiledi” derken, “Hastalıkla birlikte Allah’a bağlandım, inancım kuvvetlendi. Yaşadığım her şeyi kader olarak görüyorum. Sık sık türbe ziyaretleri yapıyorum. Hacca gitmek istiyorum” diye konuştu.

Türkiye'nin sağlık sistemi de öven Erbil, "20 yıldır ayda bir hastaneye yatıp ilaç alıyorum. SSK'lıyım, devletime hizmet verdim. Devletim de bana sahip çıkıyor. İlaçlarımı karşılıyor. Allah devletimizden razı olsun, sağlık sistemimiz çok iyi. Los Angeles'ta hastalığım tetiklenince acile götürdüler beni. Acilde iki saat beklettiler, o sürede kendi kendime iyileştim. Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz" diye belirtirken, "Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun" dedi.

Kumarla ilgili de bir açıklama yapan Erbil, "Çok para kazandım. Kazandıklarımı mülke yatırdım" derken, şarkıcı Serdar Ortaç'ın kumarda çok para kaybettiğini söyledi. Erbil, "Ben çok akıllı oynardım kumarı. Zevk için oynuyordum. Kumar uğruna ne evimi, ne de arabamı sattım. Serdar çok para kaybetti. Biz onu Stelyo'yla çok uyardık. Koskoca binası gitti kumar uğruna" diye ifade etti.

DÖNECEĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Mehmet Ali Erbil, geçen günlerde, sosyal medya hesabından Çarkıfelek programından bir bölümü paylaşarak, hayranlarından gelen yoğun istek üzerine Çarkıfelek ile ekranlara geri döneceğini açıklamıştı.

mehmet ali erbil ekranlara geri dönme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları