Songül Karlı'dan çok konuşulacak 'reyting uğruna' açıklaması

Sanatçı Songül Karlı, 'Magazin Noteri'nde olaylı boşandığı Metin Yüncü ile ilgili çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Songül Karlı'dan çok konuşulacak 'reyting uğruna' açıklaması
Songül Karlı'dan çok konuşulacak 'reyting uğruna' açıklaması iyihaberim

Songül Karlı, Ali Eyüboğlu'nun programı 'Magazin Noteri'nde olaylı boşandığı Metin Yüncü ile ilgili bir itirafta bulundu: "Sunucusu olduğum izdivaç programı reytinglerde 89. olunca yapımcılar 'Artık evleneceksin' dedi. Yoksa Metin Yüncü tanıdığım ve sevdiğim bir insan değildi" diye konuştu.

Karlı, Yüncü ile evli olduğu süre zarfında çoğu kez tartıştıklarını belirterek, "Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi; 40 kere kapıya koydum kolilerini” şeklinde ifade etti.

Ünlü şarkıcı Songül Karlı, magazin gazetecisi Ali Eyüboğlu'nun YouTube'da yayınlanan Magazin Noteri programına konuk oldu.

Kendisini 30 milyon TL zarara uğrattığını iddia ettiği eski eşi Metin Yüncü yüzünden aylarca hacizlerle boğuştuğunu ifade eden Karlı, Magazin Noteri'nde gündem olan açıklamalar yaptı.

Ünlü şarkıcı, "FOX’ta yaptığımız Su Gibi programı bir kere 89’uncu olunca yapımcılar geldi, ‘Artık evleneceksin’ dedi ve böyle gelişti. Yoksa Metin Yüncü, çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan da değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi; 40 kere kapıya koydum kolilerini" dedi. 

songül karlı reyting uğruna evlendi metin yüncü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları