Selçuk Özdağ'dan Bahçeli'nin 'kendi kendilerini dövdürdüler' iddiasına sert yanıt geldi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendi kendisine saldırı düzenletmekle suçladığı Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Selçuk Özdağ'dan Bahçeli'nin 'kendi kendilerini dövdürdüler' iddiasına sert yanıt geldi!
Selçuk Özdağ'dan Bahçeli'nin 'kendi kendilerini dövdürdüler' iddiasına sert yanıt geldi! iyihaberim

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a yapılan saldırıyı kendisinin organize ettiğini iddia etti.

Bahçeli, "Sicili kabarık bir siyasetçinin evinin balkonuna kamera yerleştirip kavga anını kayda aldırması sonra da dönüp masumiyet pozuna bürünmesi, bununla da yetinmeyip ‘Bana saldırdılar’ çığırtkanlığına tevessül etmesi bildik bir numaradır" ifadelerini söyledi.

Bahçeli'nin sözlerine tepki gösteren Özdağ, Gazete Duvar'a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Sayın Cumhurbaşkanını, İçişleri Bakanını ve Adalet Bakanını göreve davet ediyorum. Failleri ve arkasında olanlar ortaya çıkarılsın. Son zamanlarda bu üç saldırı ile birlikte gazetecilere ve siyasetçilere toplamda 18 saldırı oldu. Bu saldırıların hepsinde HTS kayıtları incelensin. Dosyalar normal savcılıktan alınsın hepsine birlikte bakılsın. Tek tek araştırılsın."

Bahçeli hakkında yarın suç duyurusunda bulunacağını açıklayan Özdağ, "Evimin neresine kamera yerleştirilmiş. 45 yıldır siyaset yapıyorum. Bahçeli hepsini ispat etmek zorunda. Milletimizin aklıyla alay etmesinler. Bahçeli iddiasını ispatla mükelleftir. İspat etmeyen müfteridir" diye dile getirdi.

MHP bahçeli selçuk özdağ saldırı dövdürme suç duyurusu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları