Canlı yayında Doğu Perinçek'ten Cem Toker'e yaylım ateşi!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile eski LDP Genel Başkanı Cem Toker arasında aşı tartışmasının yaşanması tansiyonları yükseltti.

Canlı yayında Doğu Perinçek'ten Cem Toker'e yaylım ateşi!
Canlı yayında Doğu Perinçek'ten Cem Toker'e yaylım ateşi! iyihaberim

TV 100'de yayınlanan bir programa katılan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Almanya Başbakanı Angela Merkel için “Merkel’de devlet adamı olsaydı gider kolunu uzatır aşıyı olurdu” dedi. Liberal Demokrat Parti (LDP) eski Genel Başkanı Cem Toker Perinçek’e “Doğu Perinçek devlet adamı Merkel değil” sözleriyle cevap verdi. Ardından yayında tartışmaya neden oldu.

 

 

Perinçek sözlerine, “Siz Merkel’i devlet adamı sanıyorsanız daha çok pilav yemeniz gerekiyor” diye devam ederken, “Bir devlet adamı ‘sıramı bekliyorum’ demez” dedi.

Toker AK Parti MKYK üyelerinin aşı olmasına atıfta bulunarak, “Partinizin MKYK üyeleri de oldu mu aşı; devlet adamı statüsüne girip?” sorusuna Perinçek, “Onlar da oldu” yanıtını verdi.Programda gerilim, Toker’in “Öncelik versinler onlara da bildirin ‘reis’e” ifadeleri üzerine yükseldi.Perinçek, “Haddini bil ve otur orada, saçmalama. Anladın mı? Bunları işitmek zorundasınız öyle terbiyesizlik yaparsanız…” karşılığı verdi.

tv100 doğu perinçek vatan partisi ldp cem toker aşı tartışma canlı yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları