Başkan Sandal'dan 2 milyon liralık tasarruf jesti!

CHP'li İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, ilk olarak kiralık araç sayısını düşürdü. Sandal, belediyede 45 günde 2 milyon liralık tasarruf sağladı

Başkan Sandal'dan 2 milyon liralık tasarruf jesti!
Başkan Sandal'dan 2 milyon liralık tasarruf jesti! admin

CHP'li İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, kiralık olan lüks makam aracını geri verdi. Sandal, belediyeye ait orta sınıf bir otomobili makam aracı olarak kullanacak olan Sandal, belediyede 45 günde 2 milyon liralık tasarruf sağladı.

Sandal ilk olarak kiralık araç sayısını düşürdü. Daha önce makam araçlarıyla işe gidip gelen müdürler artık toplu taşım araçlarını ya da kendi araçlarını kullanmaya başladı. Sadece mesai saatleri içinde işle ilgili olarak kullanılan belediye araçları ile eve ya da özel işlere gitmek yasaklandı.

Bayraklı'daki mahallelerin hepsinde kiralık binalarda faaliyet gösteren semt merkezlerinin birçoğu belediyeye ait binalara taşındı. Sadece bundan 100 bin lira tasarruf sağlandı. Şehit Ümit Boz Spor Tesisleri'nde yer alan başkanlık makamını kaldıran Sandal, buranın semt merkezi olarak kullanılması talimatını verdi.

Sandal, son olarak kiralık olan lüks makam aracını geri verdi. Sandal, belediyeye ait lüks olmayan bir otomobili makam aracı olarak kullanacak.

CHP izmir sancaklı belediye başkanı Serdar Sandal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları