DOLAR 32,1856 0.13%
EURO 35,0375 0.17%
ALTIN 2.430,210,05
BITCOIN 2186983-1,29%
İstanbul
16°

PARÇALI BULUTLU

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 8. bölüm Full izle dizipal
1857 okunma

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 8. bölüm Full izle dizipal

ABONE OL
Ekim 15, 2022 00:01
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 8. bölüm Full izle dizipal
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Seyirciler tarafından uzun bir süredir beklenen dizilerden olan Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin 8. bölümü Amazon Prime ekranlarında yayınlandı. Dizinin 8. bölümü için araştırma başladı.

Yüzüklerin Efendisi hayranlarının sabırsızlıkla beklemiş olduğu ‘Lord of the Rings: The Rings of Power’ (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri) dizisi Orta Dünya’nın İkinci Çağında geçmekte. Yapımcılığını Amazon Studio, Tolkien Estate, HarperCollins ve New Line Cinema üstlendiği filmin çekimleri Şubat 2020’de Yeni Zelanda’da başladı. Amazon Prime’de yayınlanan üçüncüyle bölümüyle dizi araştırma konusu olmuş durumda. İşte merak edilenlerle birlikte Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri izle linki…

 

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox. Merakla beklenilen Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm gece saatlerinde yayınlandı. Peki Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm nereden izlenir? Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm ne zaman diye merak edenler, diziyi bugün izleyebilirler. Güncel adresler Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle diziyo, Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle dizipal ve Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle dizibox var mı? Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm özetine ve dizide yaşananlara kısaca göz atalım

 

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm yayınlandı mı?

 

Bu gece sabaha karşı Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm yayınlanacak. Hatta Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 8. Bölüm fragmanı da aynı saatlerde Youtube’de yayınlanacak. Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisinin 5. bölümünün ardından, geçen bölümde Galadriel (Morfydd Clark), Halbrand (Charlie Vickers), Elendil (Lloyd Owen), Isildur (Maxim Baldry) ve Kraliçe Regent Míriel’in (Cynthia Addai-Robinson) ordusu Orta Dünya, güneylilerle düşmana karşı savaştılar.

“Udûn”da geçen haftaki Orklar ve İnsanlar arasındaki hesaplaşmada patlak veren cehennemin ardından, şüphesiz kimin hayatta kaldığını ve kimin öldüğünü bulmak için Hüküm Dağı’nın muhteşem patlamasının neden olduğu kayıpları sıralıyor olacağız. Geçen hafta yalnızca Güney Toprakları Savaşı’na odaklandık, bu yüzden amacı ve kimliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Nori ve Harfoots ve Gizemli Yabancılarını tekrar kontrol etmeye karar verdik. Sonra Elfler ve Cüceler arasında daha önce açıklanan, ölmekte olan Elflerin kurtuluşu olarak ortaya çıkan parlayan Mithril cevherinin büyük dozlarıyla huzursuz ittifak var. Ve unutmayalım, sezon bitmeden gerçek Sauron’un yüzünü belli etmesini bekliyoruz.

 

6. bölümün sonunda Galadriel’in bir fotoğrafını ve Hüküm Dağı’nın patlamasının sonrasını görüyoruz. Etrafındaki her şey yanıyor ve sahne tamamen kırmızı. Númenor ordusuna, orklara ve Adar’a ne olduğunu 7. bölümde izleyeceğiz. Peki yedinci bölümde neler olacak?

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle adresi

 

Merakla beklediğimiz dizi geç saatlerde yayınlandı. bugün herkes Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle adresi nedir diye merak ediyor. Diziyi Türkiye’den izlemek isteyenler ne yapmalı? Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm nereden izlenir? En çok ziyaret edilen dizi siteleri arasında diziyo dizipal dizibox gibi siteler karşımıza çıkıyor.

 

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle diziyo

Belki de bu bölümün en ilgi çekici yanı, başından beri adıdır. Bölümün adı Eye, yani “Göz”. Açılış sahnesi, Galadriel’in (Morfydd Clark) külle kaplanmış ve kıyamet sonrası kırmızı ışıkla kaplanmış göz küresinin aşırı yakın çekimidir. Ayrıca Durin (Owain Arthur) ve Elrond’un (Robert Aramayo) neredeyse tamamlanmış madenlerindeki bir delikten baktıklarını görüyoruz. Elendil’in (Lloyd Owen) bebek mavisi, kayıp oğlunun yasını tutarken gözler önünde.

Kraliçe Regent Míriel (Cynthia Addai-Robinson) görme yeteneğini kaybetmek için mücadele ediyor. Nereye dönerseniz dönün, bu bölümde gözler ve görme ile ilgili şeyler var. Elbette, başlığın akla getirdiği en belirgin öğe Sauron’un her şeyi gören Gözü. Bu kedi oculusunun gerçek bir tezahürüne maruz kalmasak da, Karanlık Lord’un parmak izlerinin her yerinde olduğunu kabul etmemek zor. Boş arazilerden titremelere, mistiklerden Balroglara, öfkeden kedere, 7. bölüm geleceğin Lord of Mordor’u ve onun göz şeklindeki mührü için sahneyi hazırlamada önemli bir rol oynuyor.

 

7. Bölüm başlarken, Hüküm Dağı’nın patlamasının sonrasını incelerken, Galadriel’i şokun ilk aşamalarında takip ediyoruz. Elf sonunda Theo’yu (Tyroe Muhafidin) bulur ve iki karakter güvenlik aramaya başlar. Bir veya iki gün içinde cehennemi andıran manzaradan yavaş yavaş çıkarlar ve bu süreçte daha yavaş, daha makul tempolu seyahat sahneleri içerirler. Bu yolculuk boyunca Galadriel, Theo’ya başkalarıyla savaşmanın getirdiği mücadelelerde rehberlik eder – kendisinin açıkça hala anlamaya çalıştığı dersler. Theo, Orkları atlatıp patlama bölgesinden çıkarken kendi duygularını da işler.

Galadriel’in Celeborn’la evli olduğunu ya da en azından evli olduğunu duyduk. Gelecekteki Lórien Lordu, kaynak materyalde mevcut olmasına rağmen, bu noktaya kadar bariz bir şekilde ortada yoktu. Galadriel bize, Celeborn’un görünüşe göre hikayeden çok önce yapışkan zırh içinde savaşa gittiği ve asla geri dönmediği olayların “Güç Yüzükleri” versiyonunu veriyor.

Sonunda, yoldaşlar yeni oluşturulan Mordor’un eteklerindeki Númenórlu kampına varırlar ve orada ailelerini ve arkadaşlarını bulurlar. Kuzey Ordularının Komutanı ve Güney Topraklarının Kralı, sezonun başlarında denizde bağlantı kurduklarından beri bağlantılıdır (Galbrand, Haladriel, ne derseniz deyin) ve bu bölümün sonunda her birini bulurlar. yine diğer. Halbrand’ın (Charlie Vickers) yaralı ve zayıf durumuna rağmen, bariz bir şekilde önemli bir final için zemin hazırlayan bir hamleyle kuzeybatıya yönelirler.

 

Tirharad’da, Theo (Tyroe Muhafidin) Arondir’in Bronwyn’den (Nazanin Boniadi) ayrıldığını ve onu yok edemediği için Adar’ın aradığı Hilt’i saklamasını izler. Dizi siteleri Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle diziyo, Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle dizipal ve Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle dizibox.

 

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle dizipal

 

7. Bölüm ilerledikçe, hayatta kalan Númenórluların kendilerini ve Güneyli müttefiklerini Mordor’da gelişen ölümcül durumdan kurtardıklarını görüyoruz. Hayatta kalanlar, muhtemelen bölgeye girmek için kullandıkları yakındaki geçitten o toprakları terk eder – sonunda Morgul Vadisi olarak bilinecek ve Nazgûl ve Shelob’a ev olarak işi iki katına çıkaracak bir dağ yarığı. Bölümün sonunda, bu grup, hayatta kalanları aramaya ve yerlilere yardım etmeye devam etmek için geride kalan tek bir asker garnizonu dışında, Númenor’a tekrar yelken açar. Bu geri çekilme süreci boyunca, bazı kilit karakterlerle bazı önemli gelişmeler görüyoruz.

Kraliçe Regent Míriel isyandan sağ kurtulur, ancak görme yeteneği bozulur ve yalnızca puslu gri duman görebilir. Gözleri bağlı halde bırakan yaralanma, kahin olarak bilinen babası Tar-Palantir (Ken Blackburn) ile karşılaştırıldığında ilginç bir yan yana. Bu arada, Isildur (Maxim Baldry), arkadaşı Ontamo’nun (Anthony Crum), çökmekte olan bir bina tarafından gömülmeden kısa bir süre önce patlamada öldüğünü ve görünüşe göre ölüme terk edildiğini keşfeder. Bölümün sonunda, bu, başka bir aile üyesinin ölümü üzerine gözyaşlarına boğulan sabırlı babası Elendil’den duygusal olarak anlaşılabilir bir yanıta yol açar. Peki güncel dizipal adresi ne?

 

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle dizibox

Kapana kısılmış Orklardan bazıları savaşır ve çok büyük bir Ork doğrudan Arondir’e acımasız göğüs göğüse dövüşte saldırır. Arondir doğrudan öldürülme tehlikesiyle karşı karşıya gibi görünür, ancak Bronwyn yardımına gelir ve saldırganını öldürür.

Güneyliler, Adar liderliğindeki daha fazla düşman saldırana kadar Orklar üzerinde galip gelir. Tavernaya kaçarken Bronwyn de dahil olmak üzere Güneylilerin çoğu öldü ve bazıları yaralandı. Korkmuş Theo, Bronwyn’in ok yarasını iyileştirirken Arondir’e yardım etmek zorunda kalırken onlar hançeri çıkarıp yarasını dağlar.

Sonunda Orklar meyhaneye girer ve içerideki insanların hayatlarını tehdit eder – Arondir Kabzayı teslim etmezse. Bronwyn’in hayatı tehdit edildiğinde, Theo Hilt’in yerini açıklar ve onu Adar’a teslim eder.

Yüzüklerin Efendisi dizi 7. Bölüm Türkçe Dublaj izle

 

Dizide Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge,Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova , Cynthia Addai-Robinson, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle gibi pek çok oyuncu yer alıyor. Dizideki en önemli karakterler kimler? Güç Yüzükleri başrol oyuncuları kim? İşte merak edilen karakterler ve onları canlandıran oyuncular hakkında kısa bilgiler

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.