Van’da yapılan belediye başkanlığı seçiminin kazananı DEM’e, Van Belediye Başkanlığı görevi verildi. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından alınan kararla, seçimin galibi DEM’e görevi resmi olarak devredildi.
Seçim sonuçlarına göre, DEM aldığı oy oranıyla rakiplerini geride bırakarak Van Belediye Başkanlığı görevini kazandı. YSK’nın kararıyla birlikte, DEM’in belediye başkanlığı görevine başlaması bekleniyor.
Van halkı, yeni belediye başkanı DEM’e başarılar dilerken, belediye yönetiminde yapılacak çalışmaları merakla bekliyor.
GÜNDEM
Az önceGÜNDEM
1 saat önceGÜNDEM
14 saat önceGÜNDEM
2 gün önceGÜNDEM
2 gün önceGÜNDEM
2 gün önceGÜNDEM
2 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.