İyi Haberim | İyilikler hep bizim ile olsun
HV
18 MAYIS Çarşamba 19:12

Hayalimdeki İYİ Parti Konya il başkanı

Oğuz ŞİMŞEK
Oğuz ŞİMŞEK
Giriş Tarihi : 16-10-2019 19:12

1. Sosyal, sevecen, insanımıza tepeden bakmayan, nerede ve nasıl konuşması gerektiğini bilen, koltuğunu hava atma aracı olarak değil, hizmet vasıtası olarak gören.

2. Toplumun her kesimiyle (memur, işçi, köylü, ticaret erbabı) kolay ilişki kurabilen, insanların gözünün içine samimiyetle bakabilen, sosyal, eksiltmeyen çoğaltan, küstürmeyen sevdiren, üsten bakmayan alçak gönüllü.

3. İlçe teşkilatlarının her sorunu ile ilgilenen, sık sık toplantılar yaparak ortak projeler üreten ve bunları hayata geçiren.

4. 24 saat telefonu açık tutup, istisnasız tüm üyelerimizle diyaloğu açık tutan. Onların dertlerini dert edinen ve mutluluklarında yanlarında olan.

5. Şeffaf bir yönetim anlayışı ile hareket eden, kapalı mahfillerde dedikodu üreterek üyelerimizi birbirine düşüren değil, dostlukları pekiştiren. Sık sık yemekli programlar düzenleyerek İYİ leri coşturan.

6. Genel Merkezimizden gönderilen seçim ödeneklerini şeffaf ve eşit bir şekilde tüm teşkilatlara dağıtan. İl için harcanan kuruşun hesabını veren.

7. Üyeler ve yöneticiler arasında veya yöneticilerin kendi aralarında; saygı sınırını aşan söylemlere, hakaret, itham ve iftiralara kesinlikle müsaade etmeyen.

8. Üyeleri bilgilendirmek ve Türkiye gerçeklerini ortaya koymak amacıyla sık sık konferanslar ve paneller düzenleyen.

9. Millet ittifakı parti teşkilatları ile güzel ve düzenli bir irtibat sağlayarak, muhalefet cephesinin çok faal bir şekilde mücadele etmesini sağlayan.

10. Mesleğinde temayüz etmiş, sevilen, sayılan, kültürlü ve bilgili kişilerden oluşmuş, koltuk için değil hizmet için koşuşturan, elini taşın altına koymaktan kaçınmayan bir divan oluşturan.

11. Eş, dost ve akraba ilişkileriyle değil, İYİ için her şeyi yapacak değerli insanlarımızdan bir yönetim oluşturan.

12. Divan ve yönetim toplantılarını bazen ilçelerimizde gerçekleştiren, asla aksatmayan ve bu toplantılarda dedikoduya değil, projeye öncelik veren, tespit edilen hedefler için çaba sarfeden.

13. STK lar ile sürekli temasta olan, birlikte projeler geliştirebilecek kadar uyumlu ilişkiler içinde olan.

14. Partimiz menfaatlerini şahsi menfaatlerinin üstünde tutan, kendisinin ve dostlarının geleceği için parti ideallerinden asla ayrılmayan.

ÇOK DEĞERLİ İYİ KARDEŞLERİM!

Tespitlerimin arkası tabiki gelecek, en iyi ve doğruyu en kısa zamanda tüzük ve yönergeler doğrultusunda gerçekleştirecek bir başkan adayı seçersek, eminim ki İYİ Partimiz günümüzden daha ilerilere doğru koşacaktır. Konya’da böyle adaylar var mı diye sorarsanız, bence çok var. Hayallerimi gerçekleştirecek ve bu özellikleri taşıyacağına inandığım bir aday arkadaşımı da elimden geldiğince destekleyeceğimin sözünü şimdiden veriyorum.

YORUMLAR
Yılmaz yokuş 3 yıl önce
Görüşlerinize Tamamen Katılıyorum.. Doğruları açıkca Yazdıgınız için Sizi Kutluyorum. Partinin geleceği Kabiliyetli Dürüst Hesap içinde Olmayan Kültürlü Yöneticilerin Parti İçinde Yer Bulmasına Bağlıdır... Saygılarımla.
DİĞER YAZILARI