Parayı veren düdüğü çalıyor: Aşı misali gibi

Türkiye’de korona virüs tedbirleri kapsamında kısıtlamalardan en çok yoksul kesim etkilenirken, zengin ve ayrıcalıklı ünlüler yurt dışına gidip aşı turlarına katılabiliyor.

Parayı veren düdüğü çalıyor: Aşı misali gibi
Parayı veren düdüğü çalıyor: Aşı misali gibi iyihaberim

OdaTV haberine göre, bir süredir aşı seyahatleri birçok kez tartışma konusu olmuştu. Korona virüs salgınından yine en çok yoksul kesimler etkilenirken zengin ve ünlülerin aşı turlarına katılarak bu ayrıcalıktan faydalanması tepkileri de beraberinde getirdi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Ebru Şallı önceki gün eşi Uğur Akkuş’la birlikte korona virüs aşısı yaptırdığını paylaştı.

Akkuş ile birlikte çektikleri fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşan Şallı’ya takipçileri öncelikli gruplar arasında yer almamalarına rağmen nasıl aşı olabildiklerini sordu.

Ebru Şallı, tepkiler üzerine şu açıklamayı yaptı:

"Çok sormuşsunuz size aşı sırası gelmedi, nasıl oldunuz diye. Doğru. Biz Amerika aşısı Janssen’i Amerika’da olduk."

ABD’nin Los Angeles kentinde evleri bulunan ve Türkiye’deki kapanma sürecini orada geçiren Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, Johnson and Johnson’a bağlı ilaç firması Janssen’in geliştirdiği aşıyı tercih etti.

Hastaneden randevu alan çift, sıra kendilerine geldiğinde hastaneye gidip aşı oldu. Şallı, aşının çok canını yaktığını, bir süre ağrısı nedeniyle yerinden kalkamadığını söyledi. Çift, aşı sonrası bir gün evlerinde istirahat etti.

Şallı ve eşinin bu paylaşımları aşı seyahatlerini de tekrar gündeme getirdi.

İşte o seyahat afişi: 

 

 

parayı veren düdüğü çalıyor aşı misali korona ebru şallı uğur akkuş aşı oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları