İyi Haberim | İyilikler hep bizim ile olsun
HV
18 MAYIS Çarşamba 19:28

İYİ Parti'li Çıray, Erdoğan'ın yardımcısına sordu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Bu ülkede ezanları susturmaya, bayrakları indirmeye, milletin vermediği gücü gasp etmeye, halka hizmet edenleri idama göndermeye artık kimsenin gücü yetmeyecek" sözleri üzerine İYİ Parti İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray, bahsedilen kesimin kim olduklarını Erdoğan’ın yardımcısında sordu.

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-06-2020 23:48   Güncelleme : 01-06-2020 23:48
İYİ Parti'li Çıray, Erdoğan'ın yardımcısına sordu

İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Dr. Aytun Çıray, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için bir soru önergesi verdi.

Aytun Çıray, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen perşembe günü normalleşme süreciyle ilgili yaptığı ulusa sesleniş konuşmasındaki “Bu ülkede ezanları susturmaya, bayrakları indirmeye, milletin vermediği gücü gasp etmeye, halka hizmet edenleri idama göndermeye artık kimsenin gücü yetmeyecek” sözlerini hatırlattı.

“BİRLİKTE MÜCADELE ETMEK İÇİN SORUYORUM”

Çıray, “Ülkemizin milli değerlerini ve bütünlüğünü tehdit edenlere karşı birlikte mücadele edebilmemiz için, bu hain güçlerin kim olduğunun açıklığa kavuşturulması için Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay’a aşağıdaki soruları soruyorum” dedi.

1- Darbelerden, terörden, kaostan, sokak olaylarından medet umanlar kimlerdir?
2- Ezanları susturmak isteyen hainler kimlerdir?
3- Şanlı Türk bayraklarını indirmeye çalışan alçaklar kimlerdir? 

 

Selman ÇINARSelman ÇINAR

YORUMLAR