İyi Haberim | İyilikler hep bizim ile olsun
HV
18 MAYIS Çarşamba 19:13

Jülide Ateş'ten olay yaratan boşanma mesajı!

Spiker Jülide Ateş, gazeteci Emre İskeçeli ile 19 yıllık evliliklerine son verdiklerini duyurdu. Jülide Ateş’in Emre İskeçeli’ye veda mesajı ise gündem oldu.

YAŞAM
Giriş Tarihi : 23-01-2020 14:43   Güncelleme : 23-01-2020 14:43
Jülide Ateş'ten olay yaratan boşanma mesajı!

Jülide Ateş, kişisel Instagram hesabından, Emre İskeçeli ile 19 yıllık evliliklerine son verdiklerini açıkladığı bir paylaşımda bulundu. Ateş paylaşımında İskeçeli için “Emrem... Kocam, arkadaşım, ağabeyim, babam” diye bahsederken, “22 yıllık birlikteliğimiz bugün resmi olarak noktalansa da; bu benim için bir son değil. Bana yaşattığın sevgiyi içimden söküp atmak imkansız, sadece şekil değiştirecek. Hayatımızın bu evresinde, artık farklı yönlere yürüyeceğiz. Ve biliyorum ki; yine birbirimizin en iyi dostu olacağız” ifadelerini kullandı. 

Jülide Ateş'in, “seni çok seviyorum” ifadeleriyle son verdiği açıklaması şöyle:

“Emrem... Kocam, arkadaşım, ağabeyim, babam... 22 yıllık birlikteliğimizde, sevgi, huzur, yuva, anlam oldun bana... Merhamet ve şefkat oldun... Hayat arkadaşım can yoldaşım oldun... Birlikte büyüdük. Hayatta en değerli varlığım Ali ' min babası oldun.
22 yıllık birlikteliğimiz bugün resmi olarak noktalansa da; bu benim için bir son değil. Bana yaşattığın sevgiyi içimden söküp atmak imkansız, sadece şekil değiştirecek. Hayatımızın bu evresinde, artık farklı yönlere yürüyeceğiz. Ve biliyorum ki; yine birbirimizin en iyi dostu olacağız. Ben senin her iyi haberinde, her mutluluğunda, yüzünün her tebessümünde bu kez dostun olarak yine gururlanıp mutlu olacağım. Yolun açık olsun canım... Seni çok seviyorum...”

yiğit medyayiğit medya

YORUMLAR