DÜNYA
Giriş Tarihi : 20-01-2020 00:43   Güncelleme : 21-01-2020 00:34

Damadından hamile kaldı!

Dünyanın konuştuğu bu kayınvalide kızının yeni evli eşinden hamile kalarak onunla evlendi.

Damadından hamile kaldı!

Lauren Wall isimli kadın, cömert annesi Julie sayesinde hayallerindeki düğünü yaptığı için çok mutluydu. Annesi düğünün tüm masraflarını karşılamış ve kızına 15 bin sterlin yani yaklaşık 115 bin lira değerinde muhteşem bir düğün hediye etmişti. Adeta bulutların üzerinde gezen Lauren ve çiçeği burnunda kocası Paul, düğün için teşekkür etmek amacıyla bir jest yapmaya karar verdi ve balayına giderken Julie'yi de yanlarında götürdü. Ancak Lauren, annesinin hayatını mahvedeceğinden habersizdi. 

Lauren Wall, Paul White ile tanıştığında henüz 18 yaşındaydı. Çiftin tanışmaları 14 Şubat Sevgililer Günü'ne denk gelmişti. Lauren için romantik filmleri aratmayan bir başlangıçtı.

"Beraber kahkahalarla gülüyor ve çok iyi zaman geçiriyorlardı. Bu duruma sevinmiştim. Aklıma hiçbir şey getirmedim. Zaten kim annesiyle kocasının aşk yaşayacağını düşünür ki? Hem de kendi balayında! İki ay sonra Paul ile aramız kötüleşmeye ve evliliğimiz çatırdamaya başladı. Kocamı kaybediyor olmak zaten kötüydü. Peki onu öz anneme kaptırmak?" ​

Lauren, kocası Paul'un evliliklerinin üçüncü aına bile gelmeden evi terk ettiğini ve evlilik yüzüğünü çıkardığını anlattı. Bugün 34 yaşında olan genç kadının kulağına bazı dedikodular geliyordu. Dedikoduların sadece "dedikodu" olmadığını ise annesiyle sokakta karşılaştığında öğrenecekti. Lauren, annesi Julie'nin karnının şiş olduğunu fark etti. Ona bunu sorduğunda ise annesi "Karnımda kist var" yanıtını verdi.

2005 yılının Temmuz ayında ise Lauren, hayatının şokunu yaşadı: Boşanma aşamasında olduğu kocası Paul, annesi Julie'nin yanına taşınmıştı ve annesi doğum yapmıştı! Dünyası başına yıkılan Lauren, annesiyle ilişkisini bitirdi. Ancak kızına yaptıklarından ötürü vicdan azabı duyan Julie, onunla barışmak için elinden geleni yaptı. Kızına bir özür mektubu yazan kadın, onunla ilişkisini düzeltmeye çalıştı.

2009 yılında Julie ve Paul evlendi. "Beni düğünlerine davet ettiler. Nezaketen gittim. Annemle konuşuyorum ama bu onu affettiğim anlamına gelmiyor. Paul ve ben 14 Ağustos 2004'te evlenmiştik. Annem ve Paul 15 Ağustos 2009'da evlendi. Paul benden asla özür dilemedi. Annemin kocası olduğu için konuşmak zorunda kaldığım zamanlarda onunla konuşuyorum ama onun dışında bir yakınlığımız yok. '' Aradan 10 yıl geçti. Lauren ikinci kez evlendi ve yeni ilişkisinde çok mutlu ve dördüncü çocuğuna hamile. Annesiyle seyrek de olsa konuşuyor. Ona kırgınlığının ise asla geçmeyeceğini söylüyor.