GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-12-2019 14:37   Güncelleme : 22-12-2019 14:38

İrem Derici'den Sedat Doğan itirafı: Bana evlenme teklifi etti

Işın Karaca ile evli olan Sedat Doğan 2013 yılında boşanarak Brezilya'ya gitmişti. Uzun süredir Brezilya'da yaşayan Doğan yaptığı hırsızlık suçundan dolayı hapse girdi, hakkında merak edilenleri anlattı.

İrem Derici'den Sedat Doğan itirafı: Bana evlenme teklifi etti

Hürriyet Gazetesi'nden Cengiz Semercioğlu'na konuşan Sedat Doğan, "Işın Karaca ile boşandıktan 2-3 ay sonra yeni bir ilişkiye başladım" ifadesini kullandıktan sonra Semercioğlu'nun sorularına şöyle yanıt verdi: 

Ünlü biriyle mi? 

Evet... İrem (Derici) ile... İyi bir ilişkimiz vardı. Bu ilişki medyaya yansıdıktan sonra Işın yeni bir projesi olmamasına rağmen sabah programlarına katılmaya başladı. Tabii o programlarda da Işın'a benim ilişkim soruldu. Işın o sorulara çok üzüldü, hatta bir iki programda ağladı. Sonrasında Işın'la kızımız için ilişkimize bir şans daha vermeyi konuştuk. 

İrem'le olan ilişkini bitirdin mi? 

Evet, bu durum İrem'le ilişkimizi etkiledi. İrem'le konuştuk ve ilişkimizi bitirmeye karar verdik. Çünkü kızımız için Işın'la evliliğimize bir şans daha verebileceğimizi düşündüm. Fakat benim ilişkim bittikten sonra Işın'ın hayatına birisi girdi. 

"BANA İNAT İLK EŞİNE AYNI YERDE EVLENME TEKLİFİ ETTİ"

Sedat Doğan, bir dönem büyük bir aşk yaşadığı İrem Derici'nin kendisine evlenme teklifi ettiğini şöyle anlattı: 

"Biz İrem'le İtalya'ya tatile gittik. Tekneyle Venedik'e geçerken İrem şampanya çıkardı ve "Ulan benimle evlen" dedi. Ben dedim ki "Lan ben seninle evlenmez olur muyum? Tabii ki evlenirim. Ama durumlar çok karışık." O da "Allah senin belanın versin" diyerek şişeyi fırlattı. 2-3 gün böyle kaos geçti. Türkiye'ye döndükten sonra Işın, televizyonlara çıkmaya başladı, biz de ayrıldık. Benim öfkemde de hep şu vardı: "Yahu kadın madem barışmayacaktın, bıraksaydın ya beni. Ben İrem'le evlenecektim, belki çocuklarımız olacaktı." İrem de sonra gitti, bana inat Venedik'te aynı yerde ilk eşi Rıza Esendemir'e evlenme teklifi etti. Sonra onlar da ayrıldı... Kızın da hayatına dokundu." dedi.