İyi Haberim | İyilikler hep bizim ile olsun
HV
18 MAYIS Çarşamba 20:10

Siyanür intiharında son gelişme!

Antalya'daki 4 kişinin ölü bulunması ile ilgili siyanür bulgusuna rastlandı.

YAŞAM
Giriş Tarihi : 09-11-2019 14:49   Güncelleme : 09-11-2019 15:25
Siyanür intiharında son gelişme!

Antalya'dan gelen son dakika haberi Türkiye'nin yüreini dağladı. 4 kişilik bir aile adeta yok olurken ölüm sebeplerinin siyanür şüphesi olması dehşete düşürdü. Evinin kapısını açmayan ailenin yakınlarının durumu polise bildirmesi üzerine ortaya çıkan olayda polis gördüğü görüntüler karşısında şoka girdi.. Eve giren polis ekipleri, baba ve çocuklarının cesetlerini el el görürken, annenin cesedi ise banyoda bulundu.

OLAY

Olay, dün  saat 02.00 sıralarında Konyaaltı ilçesi Siteler Mahallesi 1315 Sokak Talip Yörükoğlu Apartmanı'nda meydana geldi. Selim Şimşek'in arkadaşı olduğu öne sürülen ismi açıklanmayan bir kişi, dün saat 22.00 sıralarında, eve geldi. Zile basan kişi, kapının açılmaması üzerine geri döndü. Bu kişinin site bahçesinde dolaştığını gören site yöneticisi Duygu Kozan, tanımadığı kişinden şüphelenerek durumu polise haber verdi. İhbar üzerine mahalleye gelen polis ekipleri, şüphelinin kimlik sorgusunu yaptı. Polis ekipleri daha sonra bu kişiyi bırakmıştı.

BABANIN BIRAKTIĞI İNTİHAR MEKTUBU

Öte yandan baba Selim Şimşek'in  intihar etmeden önce yazdığı mektupta "Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz." dediği belirtiliyor.

AdminAdmin

YORUMLAR