GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-09-2019 22:41   Güncelleme : 01-10-2019 11:16

TYT ve AYT Denemeleri Eğitim Hayatında Doğru Tercih

TYT ve AYT Denemeleri Eğitim Hayatında Doğru Tercih

TYT ve AYT Denemeleri Eğitim Hayatında Doğru Tercih

TYT ve AYT denemeleri konusunda size pek çok seçeneği bir arada sunan Tonguç Mağaza sizleri üniversite sınavına en iyi şekilde hazırlar. TYT 2019 kategorisinde yer alan kaynaklara baktığınızda bunlar arasında başta deneme sınavları olmak üzere konu anlatımı ve soru bankası çeşitlerini de görebilirsiniz. Her biri birbirinden başarılı eğitimcilerin imzasını taşıyan kaynaklar arasında özellikle TYT 2019 sınavına hazırlık olanlar daha fazla öğrenci tarafından ilgi görmektedir. Üniversite sınavının ilk aşaması olan temel yeterlilik testlerine gören öğrenci sayısı alan sınavına göre daha fazladır. Bu nedenle TYT 2019 deneme sınavları, soru bankası ve konu anlatımı kitapları piyasa genelinde yoğun talep görür. 

2.png

TYT 2019 Çalışma Kitapları 

Temel yeterlilik testi üniversite sınavının ilk aşaması olup diğer aşamalardan geçerli puan alabilmek için bu bölümü en iyi şekilde tamamlamanız gerekir. Bu amaçla TYT 2019 kategorisinde yer alan tüm kaynaklar işinize yarayacaktır. İşe ilk olarak konu anlatımı kitaplarından başlayabilirsiniz. Tonguç Mağaza’da satışa sunulan TYT 2019 konu anlatımı kitapları sayesinde bilmediğiniz konu kalmayacak ve soru çözmeye hazır hale geleceksiniz. Konu çalışmayı tamamladıktan sonra bol bol soru çözmeniz sizi sınava hazır hale getirecektir.

 

Başarıya Ulaştıran TYT Denemeleri 

TYT denemeleri kategorisinde çok sayıda seçeneğe sahip olan Tonguç Mağaza sınava en iyi şekilde hazırlanmanız için size her zaman yardımcı olmaktadır. Sınavla ilgili detaylara bakıldığında temel yeterlilik testi toplam yüz yirmi sorudan oluşmaktadır. Türkçe, sosyal bilimler, temel matematik ve fen bilimleri olmak üzere toplam dört derse sahip olan temel yeterlilik testinin geçilebilmesi için en az yüz elli puan almak gerekir. Bu da bol miktarda TYT denemeleri çözerek mümkün olacaktır.

 

Türkçe ve temel matematik kırkar soru, sosyal bilimler ve fen bilimleri yirmişer soru olmak üzere hazırlanan TYT denemeleri içerisinde dilerseniz derslere özel olarak hazırlanan denemeler de bulabilirsiniz. Tonguç Mağazada satılan TYT denemeleri sayıca fazla olup her öğrenciye hitap etmektedir. Özellikle tüm dersleri içeren ve sınav formatında olan TYT denemeleri sizi sınava daha uygun hale getirecektir.

3.png

Öğrenimde Etkin AYT Denemeleri

Üniversite sınavının ikinci oturumuna hazırlanmayı sağlayan AYT denemeleri toplam yüz altmış sorudan meydana gelir. Türk dili ve edebiyat, sosyal bilimler 2, matematik ve fen bilimleri derslerinden oluşan AYT denemeleri farklı soru tiplerini görmenize yardımcı olacaktır. Güncel müfredata uygun ve sınavda çıkabilecek sorulara yakın olacak şekilde hazırlanan bu denemeleri çözmeniz öğrendiğiniz konuların pekişmesini de sağlayacaktır. Tonguç Mağaza’da AYT denemeleri başta olmak üzere tüm deneme sınavlarının uygun fiyatlardan satılması sayesinde istediğiniz kaynağı rahatça satın alabilirsiniz: https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/filter/36/tyt-ayt