TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 05-08-2019 00:37   Güncelleme : 05-08-2019 00:37

Airbnb indirim kodu

Airbnb, dünyanın her yerinde aktif olarak kullanılan bir konaklama aracı şirketi.

Airbnb indirim kodu

Airbnb, dünyanın her yerinde aktif olarak kullanılan bir konaklama aracı şirketi. ABD merkezli olan firma, dünyanın her yerinden listeleme yapmak isteyen kişilerin evlerini, dairelerini ücretsiz olarak listeleyerek, yine dünyanın her noktasından bunu kiralamak isteyen misafirleri bir araya getiriyor.

Bunu yaparken sadece rezervasyon ücreti üzerinden belli bir hizmet bedeli talep eden Airbnb, konaklamaya müsait evi veya daha farklı bir konaklama alternatifi olan insanların ek gelir elde edebilmesini de mümkün kılmakta. Dünyanın her yerine hitap ediyor olması sayesinde milyonlarca kişilik bir pazara kolayca açılabilmenizi mümkün kılıyor. Airbnb seyahat kredisi de burayı cazip kılıyor.

Airbnb, oldukça güvenilir bir site olduğu gibi aynı zamanda her iki tarafı da korur özelliklere sahip. Hem misafirlerin sorunsuz bir deneyim yaşaması için ev sahibiyle herhangi bir ödeme ilişkisine girmeden rezervasyon yaptırdığı daireye gidebilmesini sağlıyor hem de ev sahibinin mülkünde gelebilecek hasarlar için sigorta ve benzeri avantajlar sunuyor. Tüm bunlar için hiçbir koşulda ek ücret almayan Airbnb, aynı zamanda olabilecek her türlü sorun için 24 saat aktif olan bir danışma ve destek hattına da sahip.

Booking.com ile sıkça karşılaştırılan Airbnb, çoğu zaman Booking’den daha avantajlı fiyatlar sunabiliyor. Özellikle pahalı şehirlerde ortaya çıkan bu büyük fark insanların daha ekonomik bir şekilde diledikleri gibi konaklayabilmesini mümkün kılmakta. Direkt olarak ev sahiplerinden kiralanacak olan evlerin listelenmesi nedeniyle fiyat avantajları sunabilen Airbnb, Booking.com’un aksine büyük otelleri ve otel zincirlerini yayınlamıyor. Fiyat açısından Airbnb indirim fırsatları daha fazla.

Konaklamanız sırasında etrafı daha rahat keşfetmek, yerel birileriyle tanışmak ve tavsiye almak istiyorsanız Airbnb sizin için en doğru seçenek. Booking.com’da sadece konaklama için rezervasyon yaparken, Airbnb aracılığıyla ister istemez bir ev sahibiyle muhatap oluyorsunuz. Her ne kadar paylaşımsız bir ev kiralasanız bile direkt olarak sizi misafir şeklinde gören bir kişiden her türlü tavsiyeyi alabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Booking indirim yönünden Airbnb'ye kıyasla daha geride kalsa da yine de zaman zaman takip ederseniz güzel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Airbnb, Booking.com’a kıyasla çok daha sıcak ve sıradan bir otel ile karşılaştırıldığında daha keyifli bir konaklama sunuyor. Aynı zamanda başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz çeşitlilikte ev, özel konaklama ve daha farklı yerleri listeleyen Airbnb’de bambaşka deneyimlerle karşılaşmak mümkün.

Airbnb indirim