Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
İYİ HABERİM GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Hazım Uluşahin İş Mrk. A Blok K2 No:202 Dr. Hulusi Baybal Cad. (Konya Büyükşehir Belediyesi arkası)
42050 Selçuklu / KONYA
Tel: 05434080000
Genel Yayın Yönetmeni
Emrah YILMAZ
mail: emrah@iyihaberim.com
gsm: +90 5342384455

REKLAM REZERVASYON
reklam@iyihaberim.com

BASIN BÜLTENLERİ


Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
haber@iyihaberim.com

HUKUK DANIŞMANI
Av.Prof.Dr. İbrahim DÜLGER
gsm: +90 5324134544

ALTYAPI ve TEMA

Gazi Soft  Bilişim Hizmetleri

Bilgi ve Destek Hattı

05434080000

SERVİS YER SAĞLAYICI

Kınıklı Mh. Hüseyin Yılmaz Cd. No:67 D Blok B01 Pamukkale/DENİZLİ

UYARI
“iyihaberim.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İYİ HABERİM Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 iyihaberim.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları iyihaberim.com’a aittir. iyihaberim.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar iyihaberim.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
iyihaberim.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. iyihaberim.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the iyihaberim.com However, sometimes the iyihaberim.com uses third parties to process your information. iyihaberim.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the iyihaberim.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the iyihaberim.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the iyihaberim.com and its services. When you use iyihaberim.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the iyihaberim.com cookies section of our full Privacy Policy.

Önemli Not: İnternet gazetemiz hiçbir haber ajansına üye değildir. Editörlerimiz kesinlikle haber ajansı haberlerini paylaşmamaktadır.

Hem emeğe saygımız hem de telif haklarını ihlal etme yasasına saygılıyız. Lakin istemeden bilmeden bir ajans haberini kullanmışsa editörlerimiz yukarıdaki mail adreslerine haberin veya haberlerin linkiyle beraber atın anında haberi sileriz. Şimdiden teşekkür ederiz.

İYİHABERİM.COM AİLESİ

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'e çalıştay protestosu
İsrail'e çalıştay protestosu
İYİ Partili Lütfü Türkkan’dan dikkat çeken lise çıkışı
İYİ Partili Lütfü Türkkan’dan dikkat çeken lise çıkışı