SUÇLUSUN..
Ertuğrul KALAFAT

SUÇLUSUN..

Bu içerik 638 kez okundu.


Bu fotoğrafın yayınlandığı günlerde habur'da davul zurnalar çalıyor ve dağlardan ovaya inen teröristler Savaş kazanmış komutan gibi" biji Kürdistan" sloganları ile halkı selamlıyordu,
Ve yine o dönemde oslo'da PKK ile masaya oturan siyasi iktidar Ergenekon Balyoz gibi saçma sapan davalarla askerleri içeri tıktırıyor mahkum ettiriyordu.
Askerlere operasyon yapma yasağı getiriliyor ve PKK'lı teröristleri kandırılmış masum Kürt çocukları olarak ilan ediyorlardı.
İmralı adeta tapınak haline getirilmiş ve etrafında yüzlerce siyasetçi tavaf ederken bölücüler "artık bizim borumuz ötecek TC ömrünü tamamladı şeklinde hava atıyordu..
Ne Mutlu Türküm Diyene sözü kaldırılıyor ve okullarda çocuklarımızın okuduğu Andımız bir genelge ile yasaklanıyordu,
Güneysu ya potamya Güroymak'a Norşin deniliyordu. Kürtçe TV ve radyo kanalları açılıyor "her şey çok güzel olacak "diyerek millete pembe tablolar çiziyordu.
PKK destekçisi Mesut Barzani Ankara AKP kongresinde çılgınca alkışlanıyor ve" Türkiye seninle gurur duyuyor" şeklinde tezahürat yapılıyordu.
Ağzından bir kere Türk kelimesi çıkmamış serok Ahmet "Kobani yi yürekten selamlıyorum" diyerek Salih Müslim'e olan aşkını ve muhabbetini dile getiriyordu..
Cumhuriyeti Reklam Arası olarak görenler, Atatürk'e her gün hakaret edenler ve "yeni bir devlet kuruyoruz "diyenler bugünlerde rahmetli Nihal Atsız'ın "İnsan buyur beşikte mezarda yatmak için Kahramanlar can verir Yurdu yaşatmak için" sözlerini ağızlarına sakız yapmaya başladılar..
Behey dangalaklar.. Biz o sözü yüreğimize yazdık yıllardır söylüyoruz ama siz hiç duymadınız bile..
Kahraman Türk mehmetçiklerimiz afrin'e girerken yaptığı Bozkurt işaretlerinden de utanıp arlanmazsınız..
Madem milliyetçiliği ayaklar altına almaktan vazgeçtiniz Haydi Yüreğiniz varsa ne mutlu Türküm diyene sözünü tekrar yazdırın söktüğünüz yerlere
ve Yüreğiniz varsa çocuklarımız Türküm doğruyum çalışkanım yaşam diye başlayan andımızı yeniden okusun okullarda...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin çakmak     2018-01-29 Andımızın türküm doğruyum çalışkanım diye başlayan dizeri yasam diye devam eder. Siz yazınız da yaşam demişsiniz. Editörün bu tarz yazım hataları milli konularda acziyet doğurur. Bilginize .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meral Akşener: 100 Bin İmzayla Adaylık Sürecek!
Meral Akşener: 100 Bin İmzayla Adaylık Sürecek!
Son Dakika... TFF Olaylı Derbi Kararını Açıkladı!
Son Dakika... TFF Olaylı Derbi Kararını Açıkladı!