Afrin,Zeytin Dalı Operasyonu!
Ali Özyiğit/Analiz

Afrin,Zeytin Dalı Operasyonu!

Bu içerik 713 kez okundu.

***

Değerli okuyucularım bu konuyla alakalı facebook hesabımdan anlık yazılar yazdığım için iyihaberim.com ‘dan köşe yazısı yazmadım. Zaten şimdi yazı yazsam facebooktaki yazılarımın tekrarı olacak. O yüzden facebooktan Afrin ve Zeytin dalı operasyonu hakkındaki yazılarımı tek tek buradan paylaşıyorum! Saati saatine tarihleri de yazıyor! Eskiden yakın saate değin paylaşımlarım! Tarihlere tıkladığınızda zaten yazımın orijinal haline ulaşabiliyorsunuz!

***

Ali Özyiğit

20 Ocak, 19:47 · 

Tsk, Afrin'de pkk terör örgütü kamplarını vurmaya dağıtmaya başlamış.!
Tsk'ya Cenabı Allah kuvvet versin.!

***

Ali Özyiğit

20 Ocak, 21:18 · 

3-4 bin olan pkk, pkk açılımları yüzünden şimdi 60 bin ile Afrin'de karşımıza çıktı!
pkk açılımlarını Şanlı Türk ordusu temizliyor

***

Ali Özyiğit

20 Ocak, 21:34 · 

Afrin harekatını Türk Milleti Akşener'e borçuludur! 2 gün önce Akşener Erdoğan'a oyları yaklaştı anketi çıktı bugün harekat oldu!

***

Ali Özyiğit

20 Ocak, 21:46 · 

AFRİN VE PİŞKİNLİK.!
***
Akp iktidarı bu pişkinlikle yarın pkk açılımıyla kürdistanı kurdurur sonra kürdistan devletine savaş ilan eder yine kahramanlık taslar.!
Hey Allahım birisi dese ki pkk açılımıyla beraber 4 bin pkklı oldu 60 bin pkklı sınırımızda ordu kuruyor. Buna operasyonu da Akp'nin Saray'ın Sadat'çı milisleri değil şanlı kahraman
Türk ordumuz yapıyor. Yine kahraman olan Erdoğan oluyor.!

***

Ali Özyiğit

20 Ocak, 21:49 · 

Saray'ın Sadatçı milisleri, Sadat'a bağlı milis kamplarındaki eğitilenleri Afrin'e pkk terör örgütü ile mücadeleye alsak olmaz mı?

***

Ali Özyiğit

20 Ocak, 22:10 · 

Akp genel başkanı Erdoğan Abd askerleri için dua etmişti.!
Ben de sağ salim evlerine dönmeleri için Türk askerimize dua ediyorum.!

***

Ali Özyiğit

Dün, 11:58 · 

15 Temmuz'u 16 Nisan'da kullandığı gibi Afrin'i de 2019 seçimleri için kullanacaktır.
Tek desteğimiz Türk ordusuna olmalıdır!

***

Ali Özyiğit

Dün, 13:04 · 

Suriye'de tek adam yönetimi olduğu için pkk orada ordu kurdu! Türkiye'de de tek adam yönetimine neden karşı çıkmışız anladınız mı?

***

Ali Özyiğit

Dün, 13:46 · 

Herkes bir kenara not alsın.!
Nisan veya Mayıs aylarında apo müzakere süreci hdp'siz başlayabilir.!

***

Ali Özyiğit

Dün, 15:08 · 

Ne demiştim Başkanlık seçimlerinde kullanacak.! Bismillah daha ordumuz Afrin'de pkk ile çatışırken şu anda Erdoğan miting yapıyor.! Bu mu başkomutan? 4 kuvvet komutanı karargahta çatışmayı yönetiyor.! Ordumuz çatışmada sözde Başkomutan mitingde.! Başkomutana bakın.! Bahçeli'nin Başkomutanına bakın.!

***

Ali Özyiğit

5 saat · 

Nisan Mayıs ayında başlayacak olan apo sürecini Akp Saray ilk defa Bahçeli'ye açıklatabilirler! Başkanlık,İttifak meselesi gibi!

***

Ali Özyiğit

1 saat · 

Türkiye tek adamın kobayı oldu. Şimdi bu Afrin operasyonunu denediler. 1 ay sonra anket yapacaklar. Yüzde 50'yi geçtikleri an seçim kararı alacaklar. Baktılar ki kürt oylar tamamen Hdp'ye lanse oldu Milliyetçi oylardan da umduklarını bulamadılar Nisan Mayıs ayında tekrar apo süreci ama bu sefer Hdp'siz bir süreç başlatacaklar. Peki tüm bu algı operasyonlarına Afrin Zeytin Dalı operasyonunu destekliyor musun? Diyecekler.! Tabiyiki Türk ordusunu destekliyorum. Havaya uçak pkklıları gördükçe kanında Türk olan herkes gurur duyar ve destekler. Hatta yetmez Afrin'den girildi nerede bir pkklı varsa Irak Suriye İran her tarafa gidilsin her deliğin altındaki lağam fareleri Pkklıların leşleri serilsin. Lakin buna oy olarak bakacak olan Akp genel başkanı Erdoğan emin olun bakacak oylarını arttırıyor erken seçim kararı alacak. Olmazsa yazdığım gibi Nisan Mayıs ayında apo süreci başlayacak.

***

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali mavi     2018-01-22 Kolay gelsin.
Ali mavi     2018-01-22 Maşallah
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bedelli Askerlikte Çalışanlar ve Öğrenciler İçin Takvim Kolaylığı
Bedelli Askerlikte Çalışanlar ve Öğrenciler İçin Takvim Kolaylığı
Fatih Erbakan'ın partisi hazır İki isim konuşuluyor
Fatih Erbakan'ın partisi hazır İki isim konuşuluyor