Vatandaşlardan yoğun ilgi! İstanbul'da İYİ Parti coşkusu

İYİ Parti Başkanlık Divanı, Genel İdare Kurulu üyeleri ve milletvekilleri ile İstanbul'un 39 ilçesinde gerçekleştirilecek ziyaretlerle vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vatandaşlardan yoğun ilgi! İstanbul'da İYİ Parti coşkusu
Vatandaşlardan yoğun ilgi! İstanbul'da İYİ Parti coşkusu iyihaberim

İYİ Parti’nin İstanbul’a yaptığı çıkarmanın ikinci kısmı tamamlandı. İlk olarak 18-19 Haziran’da İstanbul’un 39 ilçesinde sahaya inen İYİ Parti 25-26 Haziran tarihlerinde de sahadaydı. 

İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu koordinasyonunda Genel İdare Kurulu üyeleri, başkanlık divanı ve milletvekilleri, İstanbul'un 39 ilçesinde yapılan ziyaretlerde, İYİ Parti heyetleri vatandaşların sorunlarını dinledi.

İstanbul’un en ücra yerlerine kadar gerçekleşen ziyaretlere vatandaşların yaşadığı geçim sıkıntısı damgasını vurdu.

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in talimatı doğrultusunda İstanbul'a çıkarma yapan Başkanlık Divanı, GİK üyeleri ve milletvekilleri, 39 ilçeye gruplar halinde dağılarak incelemelerini sürdürdü. İl Başkanı Buğra Kavuncu, Küçükçekmece ve Sarıyer ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar, Kavuncu ve İYİ parti heyetine, artık rahat bir nefes almak,  geçim sıkıntılarını düşünmeden bir yaşam sürmek istediklerini söyledi.

 

 

 

iyi parti istanbul çoşku vatandaş dert dinleme milletvekil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları