Cristiano Ronaldo’nun sırrı ortaya çıktı!

Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun bu kadar başarılı olmasının sırrını takım arkadaşı açıkladı.

Cristiano Ronaldo’nun sırrı ortaya çıktı!
Cristiano Ronaldo’nun sırrı ortaya çıktı! iyihaberim

Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, 36 yaşında olmasına rağmen sergilediği performansla genç futbolculara taş çıkartıyor. Kırılmadık rekor bırakmayan Cristiano Ronaldo’nun, 2018 yılında Juventus için girdiği sağlık kontrollerine göre, vücut yaşının 20 olduğu belirtiliyor.

BROKOLİ, TAVUK VE PİLAV YİYOR

Cristiano Ronaldo’nun vücudunu nasıl bu kadar dinç tuttuğunun sırrını, Juventus’un genç takımında oynayan Daouda Peeters açıkladı. Zaman zaman as takımla da antrenmanlara çıkan Daouda Peeters, Cristiano Ronaldo’nun sürekli aynı şeyi yediğini ve bunun da brokoli, tavuk ve pilav olduğunu dile getirdi.

LİTRELERCE SU İÇER, KOLA ASLA İÇMEZ

Belçika kanalı HLN’ye konuşan Daouda Peeters, yıldız futbolcu hakkında “Hep aynı menüyü yer. Litrelerce su içer. Kola asla içmez. Her zaman ve her yerde kazanmaya odaklanmıştır. Genç futbolcuların gelişmesine de katkı sağlar, onlara yol gösterir” değerlendirmesini yaptı.

VÜCUDUNU BİR ENSTRÜMAN OLARAK GÖRÜR

Cristiano Ronaldo’nun vücudunu bir enstrüman olarak gördüğünün altını çizen 22 yaşındaki futbolcu “Bu nedenle futbol dışında antrenmanlar yapmaz. Kaslanmak için çalışmaz. Ronaldo’nun saatlerce ayna karşısında kendisine baktığı şeklindeki inanış yanlış… Buna vakti yok. Kulüpte bulunduğu sırada sadece antrenman yapar. Gerçekten işi için yaşayan bir isim…” ifadelerine yer verdi.

"FUTBOLU FAZLA CİDDİYE ALIR"

Daouda Peeters, Cristiano Ronaldo’nun çok iyi bir insan olduğunu ancak futbolu fazla ciddiye aldığını da belirterek sözlerini tamamladı.

cristiano ronaldo sırrı ortaya çıktı tavuk pilav
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları