AKP'li MKYK üyesinden Sezgin Baran Korkmaz'a teşekkür mesajı

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu ve AKP MKYK Üyesi Korkmaz Karaca ile ilgili bir gelişme yaşandı.

AKP'li MKYK üyesinden Sezgin Baran Korkmaz'a teşekkür mesajı
AKP'li MKYK üyesinden Sezgin Baran Korkmaz'a teşekkür mesajı iyihaberim

Meydaradar’ın haberine göre, Organize suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Sedat Peker'in, hakkında sosyal medya üzerinden iddialarda bulunduğu, AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca'ya ilişkin bir teşekkür videosu ortaya çıktı.

CHP Mersin Milletvekili, Parti Meclisi Üyesi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi, Avukat Ali Mahir Başarır'ın sosyal medya hesabından paylaştığı videoda önündeki bir grup çocuğa, "Bayramoğlu köyünden Baran Korkmaz'a bu aslan parçaları teşekkür ediyorlar, ne diyorsunuz" diyor ve çocuklar da "Baran amca çok teşekkür ediyoruz" ifadeleriyle yanıt veriyor.

PEKER İŞARET ETMİŞTİ

Twitter'dan yaptığı paylaşımlarda, Karaca'nın Sezgin Baran Korkmaz'ın verdiği arabayı kullandığını öne süren Peker, Korkmaz ile ilgili tartışmaların başlaması ile söz konusu arabayı bir ilaç firmasına yolladığını iddia etmişti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da seslenen Peker, “Bu şahsın danışmanlık adı altında birçok kuruluştan para alması sence etik mi? Eğer ki etik ise başta Sütaş firmasının sahibi olmak üzere birçok firmanın da özel işlerini halledip ekstradan elden ne kadar avanta aldığını biliyor musun?” ifadelerine yer vermişti.

AKP MKYK üye korkmaz karaca sezgin baran korkmaz teşekkür mesaj sedat peker
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları