Gece 24:00'a kadardı. Müzik kısıtlaması tamamen kalkıyor mu?

TURYİD Başkanı Kaya Demirer, müziğin saat 24.00 ile sınırlandırılması ile ilgili açıklama yaptı.

Gece 24:00'a kadardı. Müzik kısıtlaması tamamen kalkıyor mu?
Gece 24:00'a kadardı. Müzik kısıtlaması tamamen kalkıyor mu? iyihaberim

Kabine Toplantısı'nın ardından normalleşme kararlarını açıklayan AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sokağa çıkma kısıtlamalarının 1 Temmuz'dan itibaren kalkacağını ifade ederken "Müzikle ilgili sınırlamayı daha ileri bir saat olan 00:00'a çekiyoruz; kusura bakmayın kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok" demesi kamuoyunda büyük tepki çekmişti.

Turizm Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği (TURYİD) Başkanı Kaya Demirer konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Antalya’da gerçekleştirilen Birinci Uluslararası Gastronomi Turizm, Ağırlama, Otel, Restoran ve Yatırım Zirvesi SUMMIT’te konuşan Demirer, Antalya’ya gelmeden önce Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile görüştüğünü ve kendisine bu kısıtlamanın yakın bir zamanda kademeli olarak kalkacağını söylediğini dile getirdi.

Dünya Gazetesi'nde Hüsniye Güngör'ün haberine göre, Demirer'in açıklaması şöyle:

“Kendisinin de izniyle buradan duyurmak isterim ki, müziğin 24.00 ile sınırlandırılması kademeli normalleşmenin bir parçası. Sayın Bakan bunu başka hiçbir yere çekmeye gerek olmadığını, kısıtlamanın yakın bir zamanda kademeli bir şekilde kalkacağını söyledi."

müzik kısıtlama kalkma gece 24:00
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları