Bu da AKP'den beklenirdi. Türk Bayrağı'nı bakın ne yaptılar?

Kocaeli AKP Gebze ilçe Teşkilatı’nın toplantısında ilginç görüntülere yer verildi.

Bu da AKP'den beklenirdi. Türk Bayrağı'nı bakın ne yaptılar?
Bu da AKP'den beklenirdi. Türk Bayrağı'nı bakın ne yaptılar? iyihaberim

Sözcü'den Halil Ataş'ın haberine göre, Kocaeli AKP Gebze Seçim İşleri Başkanı Enes Yaylak'ın başkanlığında gerçekleşen sandık başkanları toplantısında, Türk Bayrakları’nın masa üzerine serilip sofra bezi gibi kullanılması büyük tepkilere neden oldu.

‘HAYIRLARA VESİLE OLSUN’ 

AKP Gebze İlçe Başkanlığı, skandal fotoğrafları sosyal medya hesabından, “Seçim İşleri Başkanımız Enes Yaylak’ın Başkanlığında, Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Geçmiş Dönem İlçe Başkanımız Hasan Soba, Teşkilat Başkanımız Mustafa Önal ve Seçim İşleri Başkan Yardımcılarımızın Katılımıyla Arapçeşme Mahallesi Sandık Başkanları Toplantısı gerçekleşmiştir. Toplantımız Hayırlara vesile olsun” notuyla paylaştı.

Türk Bayrakları’nın masa üzerine serilip sofra bezi gibi kullanıldığını gören vatandaşlar "Uğruna şehitler verdiğimiz hala da vermeye devam ettiğimiz o bayrak örtü olmayı hak etmiyor. Bu görüntü şehitlerimizin kemiklerini sızlatır" yorumunu yaptı.

 “MİLLİ DEĞERLERİMİZ HEPİMİZİN KUTSALI”

AKP'li Gebze İlçe Başkanlığı’nın paylaşımını eleştiren CHP Gebze ilçe Başkanı Gökhan Orhan, “Her fırsatta kendinden olmayanı çeşitli terör örgütleri ile ilişkilendiren, vatan, bayrak sevdasını edebiyattan öteye geçiremeyen AKP hükümeti, teşkilatlarına yeteri eğitimi verememiş sanırım. Seçim hazırlığı diye toplantı yapılan masada bayrağımız bir masa örtüsü olarak kullanılıyor. Milli değerlerimiz hepimizin kutsalı. Hele ki uğruna milyonlarca vatan evladını şehit verdiğimiz bayrağımız. Bu davranışlarını kendilerine yakıştıramamakla beraber AKP Gebze İlçe Teşkilatını kınıyorum” diyerek tepkisini ifade etti.

 

 

 

AKP beklenirdi Türk bayrağı bakın ne yaptılar sofra bez kocaeli gebze i
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları