Fatih Portakal'dan Soylu'yu kızdıracak sözler

Gazeteci Fatih Portakal, son günlerde ortaya çıkan iddialarla ilgili olay açıklamalar yaptı.

Fatih Portakal'dan Soylu'yu kızdıracak sözler
Fatih Portakal'dan Soylu'yu kızdıracak sözler iyihaberim

Son 1 ayda 20 polisin intihar etmesi Twitter kullanıcılarının da gündemine geldi. Gazeteci fatih Portakal’da polis intiharlarıyla ilgili paylaşımda bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yaşanan duruma sessiz kalmasına tepki gösteren gazeteci Fatih Portakal, ''1 ayda 20 polis hayatına son veriyor. Peker’in iddialarına @TC_icisleri bakanı olarak tatmin edici yanıt vermiyorsunuz anlayabilirim. Ama personeliniz canına kıyıyor bu konuda da konuşmuyorsunuz? Bunu anlamıyorum. Neden bu insanlar mutsuz ve kimi hayatına son veriyor? @TBMMresmi'' ifadelerine yer verdi.

 

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN YAPILAN AÇIKLAMA

Emniyet Genel Müdürlüğü ‘son 1 ayda 20 polis intihar etti’ haberleriyle ilgili yaptığı açıklamada "2010 yılında teşkilatımızda görev yapan personel sayısı ile 2020 yılı personel sayısı karşılaştırıldığında yüzde 43,5 artış olmasına rağmen intihar oranlarında artış meydana gelmemiştir" diyerek şöyle devam etti: "2021 yılında ise geçmiş yıllara kıyasla intihar oranlarında bir artış söz konusudur. Bu durum tarafımızca kesinlikle doğal karşılanmamakta ve her bir ferdimizin kaybı derin üzüntüye sebep olmaktadır.”

fatih portakal süleyman soylu kızdıracak sözler polis intihar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları