Sezgin Baran Korkmaz hakkında bomba iddia: Dönüşü için birileriyle pazarlık halinde

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, bugün çok konuşulacak yazı kaleme aldı.

Sezgin Baran Korkmaz hakkında bomba iddia: Dönüşü için birileriyle pazarlık halinde
Sezgin Baran Korkmaz hakkında bomba iddia: Dönüşü için birileriyle pazarlık halinde iyihaberim

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, bugün kaleme aldığı yazısında Sezgin Baran Korkmaz'ın dönüş için birileri ile pazarlık halinde olduğunu yazdı. Ağırel, "maaş alan 12 gazeteci iddiamın arkasındayım" dedi. Gazeteci Murat Ağırel, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in hakkında iddialarda bulunduğu Sezgin Baran Korkmaz'ın sonradan yalanladığı söz konusu “ses kaydında 12 gazetecinin isimlerini verdiği” iddiası için bugünkü yazısında, “Ben kaynağıma güveniyorum” dedi. Ağırel, “Görünen o ki. Sezgin Baran Korkmaz dönüş için birileri ile pazarlık halinde ve bu süreci yönetmeye çalışıyor'' ifadesine yer verdi.

"BEN KAYNAĞIMA GÜVENİYORUM"

“Sezgin Baran Korkmaz, Veyis Ateş ile yaptığı on iki dakikalık telefon görüşmesini kayıt altına almış. Bu konuşmayı üç parçaya bölerek bazı kişilere dinletmiş. Konuşmada bazı gazetecilerin isimleri verilerek on iki gazetecinin varlığından bahsedilmiş. Bu konu hakkında bir suç duyurusu ve sonrasında basın açıklaması yapacağını söylemiş. Ben kaynağıma güveniyorum. Ancak Sezgin Baran Korkmaz meslektaşlarım ile yaptığı görüşmelerde bunu reddetmiş hatta neredeyse ses kaydının olmadığından bahsetmiş.

"ANKARA'DA BULUNAN EKİP KİM?"

Görünen o ki. Sezgin Baran Korkmaz dönüş için birileri ile pazarlık halinde ve bu süreci yönetmeye çalışıyor” diye yazan Ağırel, “Çok açık söyleyeyim. Ben kendisini dürüst biri olarak görmüyorum. Elindeki yalan yanlış bilgileri koz olarak geri dönebilmek için kullanıyor” görüşünü ifade etti. Ağırel, “Asıl mesele ise konuşulan 10 milyon Euro kim için isteniyor? Ankara'da bulunan ekip kim? Yargı mensupları mı? Siyasetçiler mi? Bürokratlar mı?” sorularını gündeme getirdi.

sezgin baran korkmaz bomba iddia dönüş yapma pazarlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları