Sedat Peker'den 10 bin dolar maaş alanı açıkladı

Sedat Peker'in her ay 10 bin dolar verdiği siyasetçinin kim olduğu tartışılmaya devam ederken, Sözcü yazarı Deniz Zeyrek'ten geldi.

Sedat Peker'den 10 bin dolar maaş alanı açıkladı
Sedat Peker'den 10 bin dolar maaş alanı açıkladı iyihaberim

Sedat peker'in iddialarından sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir TV programında "Peker'den her ay 10 bin dolar alan siyasetçi var" açıklaması gündeme bomba gibi düşerken kim olduğu merak konusu olmaya devam ediyor. Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, FOX TV'de katıldığı Çalar Saat programında Sedat Peker'den her ay 10 bin dolar siyasetçinin Metin Külünk olduğuna işaret etti.

Zeyrek yaptığı açıklamada, "Soylu Şentop'a o ismin kim olduğunu söyledi ama açıklamazsan sevinirim dedi. AKP'de bu ismi bilmeyen yok. AKP'de git anket yap bu isim kimdir diye. Yüzde 99'u sana Metin Külünk der. Son videsunda Sedat Peker'in Ekşioğlu'yla yaptığı görüşmeyi hatırlasana orada en çok ismi geçen Metin Külünk" ifadelerine yer verdi.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Külünk Odatv'ye yaptığı açıklamada, "Yok rica ediyorum lütfen. Benim kişilik haklarıma saygı duymaya davet ediyorum sizi. Temel hak ve hürriyetime saygı duymayı bekliyorum. Ben sizinkine saygılıyım siz de benimkine saygı duyun" dedi. 

 

sedat peker 10 bin dolar kim aldı açıklama metin külünk sözcü deniz zeyrek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları