Sedat Peker'den Uğur Dündar'a teşekkür mesajı

Gazeteci Uğur Dündar salı akşamı KRT TV’de Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman programına konuk oldu.

Sedat Peker'den Uğur Dündar'a teşekkür mesajı
Sedat Peker'den Uğur Dündar'a teşekkür mesajı iyihaberim

Gazeteci Uğur Dündar salı akşamı KRT TV’de Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman programına konuk oldu. Dündar, Sedat Peker’e teşekkür etti. Dündar, "Şimdi bizim suçu ve suçu övmek gibi bir alışkanlığımız yarım yüzyıllık meslek hayatımızda hiçbir zaman olmadı. Biliyorsunuz mafya dünyasıyla nasıl mücadele ettiğimizi... Ama burada Sedat Peker'e bizim hakikat adına bir teşekkür etmemiz lazım" ifadelerine yer verdi.

Peker, Dündar'a Twitter hesabından cevap verdi. Peker, "Sayın Uğur Ağabey (Dündar), katıldığınız televizyon programında şahsıma etmiş olduğunuz teşekkür benim için çok değerli" paylaşımı yaptı.

Sedat Peker’in paylaşımları şu şekilde;

Sayın Uğur Ağabey (Dündar), katıldığınız televizyon programında şahsıma etmiş olduğunuz teşekkür benim için çok değerli. Biz sizin televizyonlarda habercilik yaptığınız dönemlerde büyüdük ve sizden her zaman saygıyla bahsettim. 

Sayın Uğur Dündar, Şile’ye eskiden benim olan eve gelmişsiniz, bir anınızı dinledim. İnanın ben orda olsaydım size rehberlik yapıp evi gezdirmekten memnuniyet duyardım.

Sayın Uğur Dündar, ben hiçbir zaman melek olduğumu söylemedim, ama bu kelek düzenin içerisinde de kurban seçilmeyi kendime yediremedim. 40 yaşından küçük kardeşlerimle bir anlaşma yaptım. Eğer ölmez sağ kalırsam anlaşmama sadık kalacağım

Kimsenin hırsızlık yapamayacağı bir sistemi onlara anlatacağım. süslü sülünün bakan olduğu, bayburt inşaatın, şenbay inşaatın, aga inşaatın üstünden onlarca milyon doları çalanların başbakanlık yaptığı ülkede, şahsıma yapılan pislik mafya yakıştırmasını asla kabul etmem.

Ben bir davaya inandım Sayın Uğur Dündar. Kendimce doğrularım vardı. İyi bir şey yaptıysam da, kötü bir şey yaptıysam da samimi olarak inandığım davam için yaptım. Teşekkürünüz için size saygılarımı sunuyorum.

sedat peker uğur dündar teşekkür mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları