İşte Kemal Kılıçdaroğlu'ndan olay Veyis Ateş açıklaması

CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Veyis Ateş ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Kemal Kılıçdaroğlu'ndan olay Veyis Ateş açıklaması
İşte Kemal Kılıçdaroğlu'ndan olay Veyis Ateş açıklaması iyihaberim

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HaberTürk TV sunucusu Veyis Ateş’in firari  iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'dan istediği belirtilen 10 milyon euro ile ilgili “Ankara’da kimin için istendi bu para, savcılar ne zamana kadar işinizi yapamayacaksınız” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından 4 yıl önce yaptığı Adalet Yürüyüşü’nün yıl dönümü olduğunu belirterek,  "Muhalefet olarak neyin peşine düşeceğimizi şaşırdık. Her gün yeni bir skandal.  Lağım. Sevgili Halkım bunları önlemek için 4 yıl önce Adalet Yürüyüşü’ne çıkmıştım. Bu borsacılar şehit kanlarını satmasınlar diye, birileri milyonlarca Euro götürürken halkımız aç kalmasın diye” dedi.

Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Her şeyin borsasını kurduklarını duyuyorduk. Fetö borsası ile ne kadar kodaman Fetöcü varsa serbest bıraktılar, 15 Temmuz Şehitlerini sattılar. Şimdi de bir gazetecinin bir iş adamından 10 milyon Euro istediğine şahit oluyoruz. Niçin? Hukuki kovuşturmayı önlemek için.

Ankara’daki siyasi bir yapı için istiyor bu parayı, çözeriz diyor. Ankara’da kimin için istendi bu para, bilmek istiyorum. Savcılar ne zamana kadar işinizi yapmayacaksınız? Harekete geçin, kimin için istendi bu para, öğrenin.

Muhalefet olarak neyin peşine düşeceğimizi şaşırdık. Her gün yeni bir skandal. Lağım. Sevgili Halkım bunları önlemek için 4 yıl önce #AdaletYürüyüşü’ne çıkmıştım. Bu borsacılar şehit kanlarını satmasınlar diye, birileri milyonlarca Euro götürürken halkımız aç kalmasın diye."

 

kemal kılıçdaroğlu olay veyis ateş açıklama 10 milyon euro Sezgin Baran Korkmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları