Erdoğan'ın NATO gezisinde yanından ayrılmayan ismin kim olduğu ortaya çıktı

NATO Zirvesi'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a eşlik eden kadın dikkatlerden kaçmadı.

Erdoğan'ın NATO gezisinde yanından ayrılmayan ismin kim olduğu ortaya çıktı
Erdoğan'ın NATO gezisinde yanından ayrılmayan ismin kim olduğu ortaya çıktı iyihaberim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belçika'nın başkenti Brüksel'de gerçekleştirilen NATO Zirvesi'ne katıldı. Zirve toplantısının yanı sıra ülke liderleri ile de tek tek bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik eden bir kız vardı.

SuperHaber, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a NATO Zirvesi'nde eşlik eden o kızın Fatima Gülham Abushanab olduğu bilgisine ulaştı. Merve Kavakçı ve Ali Ahmad Abushanab’ın kızı ve Mariam Abushanab'ın kız kardeşi olan Fatima Gülham Abushanab, Cumhurbaskanlığında uluslararası ilişkiler uzmanı olarak görev yapıyor.

FATİMA GÜLHAM ABUSHANAB KİMDİR?

Fatima Gülham Abushanab, lisans eğitimini Uluslararası İlişkiler alanında George Mason Üniversitesinde tamamladı. Daha sonra Georgetown Üniversitesinde Liberal Studies programında Müslüman-Hristiyan İlişkileri bölümünde yüksek lisans yaptı.

Washington D.C.’de sürdürdüğü eğitimin yanı sıra farklı yerlerde araştırma asistanlığı görevi aldı. Abushanab'ın görev aldığı kuruluşlardan bazıları Becketfund Organization for Religious Liberty, Woodrow Wilson International Center for Scholars ve United States Congress oldu.

erdoğan nato yanındaki kız kim Fatima Gülham Abushanab
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları