Sedat Peker yakalandığı iddialarına işte böyle cevap verdi

Suç örgütü lideri Sedat Peker uzun süredir nerede olduğunun bilinmemesinin ardından çıkan yakalandı iddialarına cevap verdi.

Sedat Peker yakalandığı iddialarına işte böyle cevap verdi
Sedat Peker yakalandığı iddialarına işte böyle cevap verdi iyihaberim

Sedat Peker, MİT operasyonu ile yakalandığı ve BAE yetkililerinin kendisini gözaltına aldığına dair iddialarla ilgili sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı.

Peker, kaldığı mekana ailesinin yanına geldiğini duyurarak; iddiaları yalanladı.

Peker'in, “Eğer ölmez sağ kalırsak, bu hikayeyi tamamlamaktan geri durmayacağız.” demesi de dikkat çekti. 

Peker’in hesabından yapılan paylaşımlar şöyle:

1-Kıymetli dostlarım, öğle saatlerinden itibaren kaldığım mekandan yetkililerle beraber ayrıldım. Şu an kaldığım mekana, ailemin yanına geri geldim. Hakkımdaki iddiaların yoğunluğu nedeniyle karşılıklı sohbette bulunduk.

2-Şahsım hakkında herhangi bir Interpol kararı olmadığı için, tüm herkes gibi ülkelerinde misafir olarak bulunduğumu söylediler. Hakkımda birçok suikast ihbarı olduğunu bana ilettiler, hepimizin bildiği gibi.

3-Ülkeden ayrılmamda veya ülkede kalmamda herhangi bir sorunun olmadığını da bana ilettiler. Aydınlık Gazetesi’nde yazan SAT timlerinin ve MİT timlerinin yaptığı operasyonla yakalandığım asla doğru değildir.

4-Zaten ben uluslararası hukuka göre aranan bir kişi değilim. Bu sebeple yüce devletimizin bana resmi bir operasyon düzenleyebilmesi de mümkün değildir. Her normal insana davrandıkları gibi bana da kibar bir şekilde davrandılar.

6-Tabi ki bu süre zarfında gereği eğer yapılmazsa, yapmayanlarla ilgili söyleyecek sözlerimiz de elbet olacaktır. Beni sevdiği için dua edenlere, beni sevmediğinden dolayı sadece çocuklarıma ve aileme iyi dilek dileyenlere tüm kalbimle teşekkür ederim.

 

 

 

sedat peker yakalanma iddia cevap verdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları