Meral Akşener'den dikkat çeken AKP açıklaması: Attaya gidecekler...

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Halk Tv'nin canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Meral Akşener'den dikkat çeken AKP açıklaması: Attaya gidecekler...
Meral Akşener'den dikkat çeken AKP açıklaması: Attaya gidecekler... iyihaberim

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Halk TV'ye konuk olarak katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayarak gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. 

Meral Akşener'in açıklamaları şu şekilde:

Her gelen iktidar derin devlet denilen tırnak içi ve mafyatik kurumlarla mücadeleye geliyor. Bir süre sonra eskidikçe bir bakıyorsunuz bu saydığımız her şey yeniden ortaya çıkıyor ve o iktidar gidiyor.

Sayın Erdoğan’ın partisi iktidara geldiğin bu meselelerin başta Susurluk olmak üzere üzerine gelen bir iktidardı ve bir aktık ki bunlarla aile olmuşlar yani bir aile meselesi olmuş. Bu işler ortaya çıktığında biz “Aile işine karışmıyoruz” dedik anlamamazlıktan geldiler.

Çok şaşırtıcı bir şey; Sayın Soylu çıktı canlı yayında aynı şeyin içinde kimse bu adam için Sedat Peker yalan konuşuyor demiyor. Ama o alıyor öbürüne sektiriyor bir top çeviriyorlar orta yerde. AKP iktidarının attaya gittiğini son anlarıdır bu şu andaki yaşananlar. Aile ilişkilerinin ötesinde bu yakınlığın ailevi bir hal aldığını gördüm.

 

iyi parti meral akşener dikkat çeken akp açıklama attaya gitme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları