Netflix'ten şok Sedat Peker belgeseli

Paylaştığı videolarla Türkiye gündemine oturan, Sedat Peker hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Netflix'ten şok Sedat Peker belgeseli
Netflix'ten şok Sedat Peker belgeseli iyihaberim

Paylaştığı videolarla Türkiye’nin gündemine oturan Sedat Peker hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Halk TV ekranlarında ana haber bültenini sunan gazeteci İrfan Değirmenci, dijital dizi-film platformu Netflix’in Sedat Peker’in belgeselini çekmek için hazırlıklara başladığını ileri sürdü.

"KİM İZLİYOR O ZAMAN BUNLARI"

“Bu ülkede Müge Anlı’nın programları izlenme rekorları kırıyor. Cinayetlerin aydınlatıldığı, çok karmaşık ilişkiler ağının ortaya serildiği programlara vatandaşlar çok büyük ilgi gösteriyor” diyen Değirmenci, sözlerine şöyle devam etti: “Ben zannetmiyorum ki Sedat Peker’in videolarını izlemiyor olsunlar. İzlese dahi izlediğini söylemeyenler var. 100 milyon izlenmesi var. Sen izlemedin, ben izlemedim. Kim izliyor o zaman bunları?

"NETFLİX BU POPÜLERLİĞİ KAÇIRMAMIŞ"

Netflix, Sedat Peker’in izlenme oranlarını görmüş ve harekete geçmiş diyorlar. Sedat Peker’in iddiaları, hayatı, yaşamı dizi olacakmış deniliyor. Netflix bu popülerliği kaçırmamış. Peker’in yaşamı ve ortaya konulan iddiaların bir belgesel-diziye konu olabileceği belirtiliyor.”

netflix sedat peker belgesel irfan değirmenci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları