Mustafa Balbay'dan bomba Berat Albayrak açıklaması

Gazeteci yazar Mustafa Balbay, Kanal 42 Televizyonu’nda yayınlanan Sümen Altı programında, Berat Albayrak ile ilgili bomba bir açıklama yaptı.

Mustafa Balbay'dan bomba Berat Albayrak açıklaması
Mustafa Balbay'dan bomba Berat Albayrak açıklaması iyihaberim

Mustafa Balbay,  Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifa eden Bakan Berat Albayrak'ın DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın ekibiyle  bir temasının olduğunu belirtti.

Gazeteci Balbay, "Temas kimden geldi, kimden gitti çok da  ayrıntısına hakim değilim ama böyle bir temasın olduğu yönünde bir şeyler konuşuluyor. Bunu ben duyduktan kısa bir süre sonra 'gerekirse bizde kalır' kulis bilgisi yayıldı. Algıyı yönetme konusunda bir mahirlikleri var" ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a rağmen Berat Albayrak’ın Babacan ekibi ile birlikte siyaset yapmasının çok zor bir ihtimal olduğu konusu üzerinde de duran Balbay, "Tarihi hainler yapar. Geçmişe baktığınızda değişik şekillerde değişik ihanetler tarihi şekillendirmiştir. En güvendiğiniz, bambaşka bir yerde olabilir. İki yıl öncesine kadar Erdoğan’dan sonra en güçlü isim kim deselerdi, Berat Albayrak cevabı verilirdi" şeklinde konuştu.

 

mustafa balbay kanal 42 sümen altı berat albayrak açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları