Ümit Özdağ Karayılan’ın öldürülmesi için gün sayıyor!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,14 Şubat 2021’de Twitter hesabından teröre darbe vurulan Pençe Kartal-2 harekatıyla ilgili açıklama yapmıştı.

Ümit Özdağ Karayılan’ın öldürülmesi için gün sayıyor!
Ümit Özdağ Karayılan’ın öldürülmesi için gün sayıyor! iyihaberim

"Murat Karayılan'ı yakalayıp bin parçaya bölmezsek bu millet ve Şehitlerimiz yüzümüze tükürsün" diyen Soylu, şunları söylemişti:

"6 yıl önce PKK tarafından kaçırılan Kuzey Irak'ta alıkonulan 13 evladımız, alçakça, kalleşçe Şehit edildi. Bunun üzerine hâlâ PKK'yı aklamaya çalışan pislikler var. PKK ile aynı açıklamaları yapmaktan utanmayan aynı yalanlara sahip çıkan haysiyetsizler var. Evlatlarımıza ve ailelerine çektirdiklerinin hesabı soruldu, sorulacak.Murat Karayılan'ı yakalayıp bin parçaya bölmezsek bu Millet ve Şehitlerimiz yüzümüze tükürsün."

ÜMİT ÖZDAĞ GÜN SAYIYOR

İYİ Parti İstanbul milletvekili Ümit Özdağ yaptığı paylaşımda, Soylu’nun sözlerini ekleyerek Terörist elebaşı Murat Karayılan’ın 10 gün öldürülemediğini dile getirdi.

Özdağ paylaştığı görselde şu ifadeleri kullandı “İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gara Operasyonu'nun ardından "Terörist elebaşı Murat Karayılan'ı bin parçaya bölmezsek,yüzüme tükürün" dedi. Karayılan öldürülene kadar bunu size hergün hatırlatacağım”

 

 

ümit özdağ murat karayılan ölme süleyman soylu gün sayma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları