Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'ye ağır sözlerle yüklendi: Faşist bir...

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, davalık olduğu CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözler söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'ye ağır sözlerle yüklendi: Faşist bir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'ye ağır sözlerle yüklendi: Faşist bir... iyihaberim

Geçen hafta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla girdiği ‘Gara operasyonu' polemiği sonrası karşılıklı davalık olan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu.

Erdoğan, “Gara'daki katliamı benim üzerime yıkmak istiyor. Bu kadar açık, şeffaf her şey ortaya konurken siz ne yüzsüzsünüz ki hâlâ saldırıyorsunuz. Bu katliamın suçunu bize yıkacak kadar alçaldılar, alçaklaştılar” diye konuştu.

“SÜZME FAŞİST BİR PARTİDİR”

Erdoğan, “Millet tek parti devrinden beri CHP’nin ciğerini biliyor. CHP’nin içinde demokrasi yoktur. Çünkü sadece lafını ettiği, istismarını yaptığı demokrasinin d’sinden bile nasibini almamış süzme faşist bir partidir. CHP’nin içinde kalkınma da yoktur. Milletin işine yarayacak hiçbir işe yaraşmaz. Adalet yoktur. Milli ve yerli hassasiyet yoktur. Çünkü duruşunu milletine göre değil önüne konan senaryolara göre belirler. Taciz, tecavüz, hırsızlık vukuatlarıyla bile yüzleşemeyecek kadar kibir bataklığına bulaşmıştır” diye ifade etti.

cumhurbaşkanı erdoğan kılıçdaroğlu chp ağır sözler yüklenme faşist gara alçaklık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları