Elit AKP’li başkanlar Korona aşısında yaş sınırı tanımıyor!

Giresun’un Görele ilçesinin AKP’li belediye başkanı Tolga Erener ve Doğankent ilçesinin AKP’li belediye başkanı Rüşan Özden korona virüs aşısı oldu.

Elit AKP’li başkanlar Korona aşısında yaş sınırı tanımıyor!
Elit AKP’li başkanlar Korona aşısında yaş sınırı tanımıyor! iyihaberim

Giresun’un Görele ilçesinin AKP’li belediye başkanı Tolga Erener (45) ve Doğankent ilçesinin AKP’li belediye başkanı Rüşan Özden (44) korona virüs aşısı oldu. Rüşan Özden’in ve Tolga Erener’in yaşlı veya sağlık kökenli bir meslekten gelmemelerine rağmen sıraları gelmeden aşı olmaları gözden kaçmadı.

Yeniçağ'dan Gamze Dağ'ın özel haberine göre;Türkiye’de 13 Ocak tarihinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın aşı olmasıyla başlayan aşılama döneminde, önce sağlık çalışanları ve yaşlı vatandaşlara aşı yapılacağı duyuruldu. Ancak sağlık çalışanı veya yaşlı olmamasına rağmen aşı olan kişiler son zamanlarda gündemden düşmemeye başladı.

Giresun’un Görele ilçesinin AKP’li belediye başkanı Tolga Erener 45 yaşında olmasına rağmen Çin menşeili korona virüs aşısı olduğu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Giresun’un Doğankent ilçesinin AKP’li belediye başkanı Rüşan Özden de 44 yaşında olmasına rağmen korona virüs aşısı oldu ve bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak aşı olduğunu duyurdu.

İşte o paylaşım:

 

 

 

elit başkanlar korona aşı oldu yaş sınırı uymayan Tolga Erener Rüşan Özden akp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları