AKP içinde olay yaratan fotoğrafta MHP'li isim de var! Melih Gökçek'e zorla sildirdiler

AKP içinde olay yaratan fotoğrafta MHP'li ismin de olduğu görüldü. Melih Gökçek'e bu fotoğrafı zorla sildirdiler.

AKP içinde olay yaratan fotoğrafta MHP'li isim de var! Melih Gökçek'e zorla sildirdiler
AKP içinde olay yaratan fotoğrafta MHP'li isim de var! Melih Gökçek'e zorla sildirdiler iyihaberim

AKP Ankara 7. Olağan İl Kongresi sonrası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görevden aldığı eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, AKP'li ve MHP'li isimlerin olduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylşatı ancak çok kısa bir süre içerisinde paylaşımı sildi.

 

 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görevden aldığı eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in paylaşıp kısa sürede sildiği gönderide, AKP Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve eski Ankara milletvekili AKP'li Hüseyin Ceylan vardı.

 

 

AKP'li Melih Gökçek'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı hemen kaldırmasına "zorla sildirdiler" iddiası ortaya atıldı.

Ankara Yazıyor adlı bir sosyal medya kullanıcısı, "Bu fotoğraf Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görevden aldığı İ. Melih'e Akp Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan'mı sahip çıkıyor sorularını akla getirdi" diyerek silinen fotoğrafın ekran görüntüsünü paylaştı.

Yine aynı kullanıcı, "İşte Melih Gökçek'e ZORLA sildirilen O fotoğraf." paylaşımıyla Gökçek'in o fotoğrafının zorla sildirildiği iddia edildi.

 

melih gökçek akp mhp olay fotoğraf zorla sildirme Hakan Han Özcan Turgay Baştuğ Hüseyin Ceylan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları