Erdoğan'ın eski danışmanından olay sözler! O günleri mumla arıyor, çok özlüyor

Karar gazetesi yazarı Akif Beki, bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Erdoğan'ın eski danışmanından olay sözler! O günleri mumla arıyor, çok özlüyor
Erdoğan'ın eski danışmanından olay sözler! O günleri mumla arıyor, çok özlüyor iyihaberim

Karar gazetesi yazarı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanlarından Akif Beki, köşe yazısında, "Eski CHP’yi çok özlüyor, mumla arıyor gibi bir tavır içinde iktidar. CHP'yi dün gibi bugün de başörtüsü düşmanlığıyla suçlayabilme imkanı istiyor. Fakat o fırsatı vermediği, hatta boşa çıkarıp elinden aldığı için Bay Kemal'e köpürüyormuş kadar rahatsız." ifade etti yazısında.

"ERDOĞAN'IN GÖRMEK İSTEDİĞİ CHP"

Akif Beki bugünkü “Eski CHP'nin nesi özlenir ki” başlıklı yazısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Gara şehitlerinin sorumlusu Cumhurbaşkanıdır” diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na partisinin başörtüsü yasağını savunduğu günleri hatırlattığını belirterek, “AK Parti lideri Erdoğan, Gara tarışmasında Kılıçdaroğlu’nu geçmişiyle vurdu. Ama zaten Kılıçdaroğlu o geçmişin hesabını vermiş, o günün yanlışlarıyla yüzleşmiş, özeleştirisini yapıp o yanlışlardan dönmüştü. Artık başörtüsü açılımı yapan, değişen, özgürlüklerden yana, üst yönetiminde başörtülü siyasetçilerin görev aldığı bir CHP var. AK Parti’nin ve Erdoğan’ın görmek istediği CHP, yoksa bu değil miydi? Çünkü eski CHP’yi çok özlüyor, mumla arıyor gibi bir tavır içinde iktidar.” ifadelerine yer verdi.

"CHP TAT VERMİYOR"

Erdoğan’ın CHP’yi dün gibi bugün de başörtüsü düşmanlığıyla suçlayabilme imkânı istediğine vurgu yapan Akif Beki, “Hadi Muharrem İnce, CHP’yi aslından sapmakla suçluyor da AK Parti’ye ne oluyor? ‘Eskisi gibi ol, bugün değilse ne gün CHP’liğini göstereceksin’ diye kızdı kızacaklar. Artık bu CHP’yle çekişmeden bir lezzet almadıklarını saklayamıyorlar. Eskisi gibi olmayan, sırtından kolay oy kazandırmayan CHP tat vermiyor. ‘Kendin gibi ol, bugün değilse ne gün olacaksın, ne biçim CHP’sin’ demeye gelen çıkışların başka izahı var mı?” diye yazdı.

cumhurbaşkanı erdoğan iktidar karar eki danışman akif beki eski chp özlem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları