Dansıyla Habertürk'ten kovulan Hande Sarıoğlu’ndan ilk açıklama geldi

Habertürk’teki görevinden oryantal yaptığı görüntüler sonrası ayrılan Hande Sarıoğlu yeni bir açıklama yaptı.

Dansıyla Habertürk'ten kovulan Hande Sarıoğlu’ndan ilk açıklama geldi
Dansıyla Habertürk'ten kovulan Hande Sarıoğlu’ndan ilk açıklama geldi iyihaberim

Dans ettiği videosunu sosyal medyadan yayınladıktan sonra Habertürk’teki görevinden ayrılan Hande Sarıoğlu'ndan yeni bir açıklama geldi.

Sarıoğlu açıklamasında şu ifadeleri yer verdi:

 

"ORYANTAL DE YAPARIM KARİYER DE”

"Akçaova'dan 2008 yılında çıkıp İstanbul'da üniversite okumaya gelip, 6 yaşından beri spiker sunucu olmak hayali olan bir kız olarak, 6 yaşımdan beri de oryantal oynamaktan kırar geçirirdim ortalığı. Çatır çatır okulumu da okudum, çatır çatır sunucu da oldum spiker de. Oryantal de yaparım kariyer de.

“RENKLİ KİŞİLİĞİMDEN SİZİN SİYAHINIZ İÇİN VAZGEÇMEYECEĞİM”

Hiçbir zaman, hiçbir yerde, değerlerimden ve doğrularımdan vazgeçmedim, her zaman özümü korudum, geldiğim noktada kişiliğimden ve karakterimden bir günden bir güne ödün vermedim, bunun aksini beni tanıyan bir Allah'ın kulu da inkar edemez. Renkli kişiliğimden sizin siyahınız için vazgeçmeyeceğim, size fazla gelen neşemden de, deli dolu yanımdan da ödün vermeyeceğim"

"KANALDA NE KIYAMETLER KOPTU BİZİM DANSIMIZI İDARE EDEMEDİLER"

"Evet her kurumun kendine göre kuralları olabilir; başta 'kanalın disiplinine fazla gelmiş olabilirim, neticesinde bir haber kanalıdır. Hiç uzatmadan 'İstifamı edeyim kimse beni kovmak için uğraşmasın' dedim. Ama durup düşününce, 'Bir benim dansımdan mı rahatsız oldular?' diye düşündüm. Ne kıyametler koptu kanalda, ama bizim dansımızı idare edemediler. Ben de daha fazla rahatsızlık vermemek adına istifa ettim. 10 gündür kanalda değilim zaten."

"İNSANLIĞINIZA TÜKÜREYİM"

"O magazin sitelerinde yapılan 'dans etti kovuldu' haberlerinin altında, 'oh olsun' diyenler yarın ölsem ya da bir cinayete kurban gitsem yalandan ah vah edecekler. İnsanlığınıza tüküreyim."

habertürk hande sarıoğlu dans kovulma ilk açıklama geldi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları