CHP’li başkan yardımcısından valiye çok sert çıkış

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, sosyal medya başlatılan ‘Erdoğanın Yanındayız’ etiket kampanyasına katılan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’na tepki gösterdi.

CHP’li başkan yardımcısından valiye çok sert çıkış
CHP’li başkan yardımcısından valiye çok sert çıkış iyihaberim

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Televizyonlarda ‘Melih Bulu istifa etsin’ diyorlar, yürekleri yetse ‘Cumhurbaşkanı da istifa etsin’ diyecekler” sözlerinin ardından Twitter’da  ‘#Cumhurbaşkanıİstifa’ etiketiyle kampanya başlatıldı.

Söz konusu etiketin ardından Cumhur İttifakı da Twitter’da ‘#Erdoğanınyanındayız’ etiketiyle kampanya başlattı.Cumhur İttifakı tarafından başlatılan sosyal medya kampanyasına Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu da katıldı. Ustaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Ahlat’taki Selçuklu Meydan Mezarlığı’nda çekilmiş fotoğrafını “Dün, bugün , yarın ve her daim…” notuyla paylaştı.CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’dan da Vali Ustaoğlu’na tepki gecikmedi.

 Ustaoğlu’nun paylaşımını alıntılayan Torun, şu ifadeleri kullandı:

"ŞAHSIMIN VALİSİ! 

Tarafsız olması gereken devlet pozisyonlarının siyaset yapmasında beis görmüyorlar onu anladık da, militan deyince de kızmayın be kardeşim!”

 

chp seyit torun trabzon vali ismail ustaoğlu tepki erdoğanın yanındayız şahsımın valisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları