Şarkıcı Gökçe Kırgız dünya evine girdi

Ünlü şarkıcı Gökçe Kırgız, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Yılmaz Taner ile nikah masasına oturdu.

Şarkıcı Gökçe Kırgız dünya evine girdi
Şarkıcı Gökçe Kırgız dünya evine girdi iyihaberim

Ünlü şarkıcı Gökçe Kırgız, meslektaşı Yılmaz Taner ile dünya evine girdi. Şarkıcının Mustafa Akay imzalı gelinliği dikkat çekti. Nikahın ardından konuşan ünlü çift, "Çok mutluyuz" açıklamasını yaptı.

Kırgız, geçtiğimiz hafta Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Ünlü şarkıcı, "Anne olacak mısınız?" sorusuna "Bebek olursa güzel olur" cevabını vererek annelik mesajı vermişti. Gökçe Kırgız ve Yılmaz Taner, gelin arabasında da poz verdi. Gökçe Kırgız, Kalbime Gömerim O Zaman, Son Rötuş gibi şarkılarla müzik piyasasında dikkat çekmişti.

GÖKÇE KIRGIZ KİMDİR?

Gökçe Kırgız, 1989’un ekim ayında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Arel Üniversitesinden mezun olduktan konservatuvarda yüksek lisans yapmaya başladı. 2000'li yıllara arabesk tadında söylediği 'Kalbime Gömerim O Zaman' isimli şarkıyla fenomen oldu. Şarkısını yayınladığı yıllarda lise son sınıf öğrencisiydi. Bu nedenle albüm çalışması yapamadı. Gökçe Kırgız, ilk albümü Yıldızım'ı 2009 yılında çıkardı. 2017 yılında evlenen Kırgız, daha önce verdiği bir röportajda müzikten asla kopamayacağını anlatmıştı.

YILMAZ TANER KİMDİR?

Yılmaz Taner 1 Ocak 1982 senesinde Adapazarı’nda dünyaya gelmiştir. Aslen Sakaryalı olan başarılı şarkıcı Oğlak burcudur. Yılmaz Taner, eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Müziğe ilgisi küçük yaşlara dayanan Yılmaz Taner ortaokul senelerinde gitar çalmaya başlamıştır. Gitar çalmasını geliştirdikten sonra lise döneminde belediye organizasyonlarına katılmaya başlayan Yılmaz Taner, “Muğla Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Bölümü”nden mevzun olmuştur. Okulunu başarıyla bitirdikten sonra 2011 senesinde “Misafirperver” adını verdiği ilk albümünü piyasaya çıkaran Yılmaz Taner, kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesi de elde etmiştir. Söz yazma yeteneğine de sahip olan Yılmaz Taner’in albümündeki tüm şarkılar kendi imzasını taşımaktadır.

 

 

şarkıcı gökçe kırgız yılmaz taner nikah masası dünya evi evlendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları