Kaymakamlık CHP mallarına el koydu

CHP belediyesine ait mallara kaymakamlık el koydu.

Kaymakamlık CHP mallarına el koydu
Kaymakamlık CHP mallarına el koydu iyihaberim

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Esenyurt Belediyesi'ne ait 10 spor salonu ve bir yüzme havuzu olmak üzere 11 merkeze Esenyurt Kaymakamlığı el koydu. Kaymakamlık Atatürk Kapalı Spor Salonu'nun kilidini değiştirdi. Çalışanlar kapıda kaldı.

İstanbul Esenyurt'ta belediyenin bütçesinden yapılan spor salonları kaymakamlığın yazısı ile belediyeden alındı.

KRT'den Barış Can'ın haberine göre; Esenyurt Kaymalamlığı ilgili yazıyı Kaymakam Vural Karagül imzası ile 20 Ocak 2021'de Esenyurt Belediyesi'ne gönderdi.

Spor salonları; gündüz öğrenciler, geceleri ve hafta sonları da Esenyurt halkının kullanması için yapılmıştı. Kaymakamlık belediye, AKP yönetimindeyken hiçbir sorun çıkarmamıştı.Spor salonunda çalışan antrenör, temizlik personeli Esenyurt Belediyesi şirketlerinden ESPAŞ bünyesindeydi. Çalışanlar arasında memur, işçi ve yarı zamanlı olmak üzere 171 personel vardı. Spor salonlarının çoğu ilçedeki mevcut okul bahçelerinde yer alıyordu. Bu spor salonlarından hem on binlerce Esenyurtlu ve yüzbinlerce öğrenci yararlanıyordu. Tüm giderleri de belediye tarafından karşılanıyordu.

ÇALIŞANLAR İÇERİ GİREMEDİ

Kaymakamlığın el koyması ile Atatürk Kapalı Spor Salonu'nun anahtarları bugün değiştirildi. Bu sabah salona giden çalışanlar içeri giremedi, kapının önünde kaldı.

El konulan spor salonları:

 

kaymakamlık esenyurt belediyesi spor salonu el koyma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları