Eski manken Ebru Destan'dan üvey babasıyla ilgili şok açıklaması

Ebru Destan, üvey babası Kemal Uludağ ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Eski manken Ebru Destan'dan üvey babasıyla ilgili şok açıklaması
Eski manken Ebru Destan'dan üvey babasıyla ilgili şok açıklaması iyihaberim

Ebru Destan'ın üvey babası Kemal Uludağ, Uçankuş’ta yayınlanan bir programda eski manken hakkında iddialarda bulundu. Uludağ, “Benim onda babalık hakkım var. Yardım etmedi, ben de kendimi küçük düşürmek istemedim. Şu an engelli maaşıyla geçiniyorum, başka gelirim yok" diye konuştu.

“BENİ MAHKEMEYE VERDİ"

Uludağ, Destan’ın mankenlik yapmasına karşı çıktığını da, “Annesiyle evlenmeme annem karşı çıktı. Çünkü çocukları vardı. Onlara kendi çocuklarım gibi bakıp sahip çıktım. Babası yerine koyuyordu beni. Benden çok da korkuyordu. Tutucu olduğum için mankenlik yapmasına karşı çıktım" sözlerini sarf etti.

Kemal Uludağ, 20 yıl önce üvey babası olduğunu açıkladığında Ebru Destan’ın kendisiyle görüşmeyi kestiğini de “Beni mahkemeye verdi. ‘Seni öldüreceğim, bana bakacaksın’ demişim. Ben seni niye öldüreyim, canavar mıyım? Televizyonda bazı şeyler konuşmuş ‘Yok, ben kabul etmiyorum babalığını’ diye. Burada tek başıma duvarla konuşuyorum. ‘Bana yardım yap’ diyemem, onun içinden gelmesi lazım" diyerek açıkladı.

“TACİZLERİ VE HAKARETLERİ BİTMİYOR”

Ebru Destan, Kemal Uludağ hakkındaki mahkeme belgelerini sunarak gerçeklerin tam tersi olduğunu söyledi.

Destan, “Kendisi üvey babam değildir. 30 yıl önce annemle 1.5 sene evli kaldı ve biz daha çocuktuk. Asla bir bağım olmadı. O annemden sonra başkasıyla evlendi. Aradan 30 yıl geçti. Tacizleri ve hakaretleri bitmiyor. Uzaklaştırma ve bir sürü başka mahkeme kararları da var. Benimle ilgili her şeyi hayali ve kurmaca. Amacı beni küçük düşürmek ve şantajla para talep etmek. Kendisiyle bugüne kadar hiç görüşmedim. O diğer evliliğinden olan oğluna da babalık yapmadı. Onu da perişan etti" dedi.

manken ebru destan üvey babası kemal uludağ şok açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları