Abdurrahman Dilipak'tan zehir zemberek sözler!

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü köşe yazısında çok sert ifadelere yer verdi.

Abdurrahman Dilipak'tan zehir zemberek sözler!
Abdurrahman Dilipak'tan zehir zemberek sözler! iyihaberim

Abdurrahman Dilipak'ın “Bugünlerde birbirlerine girdiler. Oysa dün kardeştiler" ifadeleri ile kimleri kastettiği merak konusu içerisindeydi.

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü köşe yazısında “Bugünlerde birbirlerine girdiler. Oysa dün kardeştiler. “Hocaefendi”nin dizinin dibinden ayrılmıyorlar. Gülen’i eleştirenlere kan damlayan kalemleri ile hadlerini bildiriyorlardı” görüşünü dile getirdi.

Dilipak, "17/24 bir milad oldu. Burnu iyi koku alanlar, kim kazanacak hesabı yaptılar, kazanacağını tahmin ettikleri kanatta yer alıp, bu defa var güçleri ile dünkü cephe arkadaşlarına karşı sipere girdiler. Kimine göre iktidar kazanacaktı, kimine göre ise, madem FETÖ’nün arkasında ABD vardı, o zaman kaybedecek taraf belli idi. FETÖ’cüler güç zehirlenmesine yakalanmışlardı. O zehirli güç başlarını döndürmüştü. Sonunda 15 Temmuz gerçekleşti. Ve operasyonlar, yargılamalar hâlâ devam ediyor. 15 Temmuz davalarının derinliği kayboldu, ama genişlemeye devam ediyor. Bana kalırsa sürece ecinniler müdahil oldular ve sapla saman birbirine karıştı." düşüncesini söyledi.

Dilipak, "Son zamanlarda yönetime karşı eleştiriler giderek artıyor ve birileri iktidarla arasına mesafe koyuyor. Dün iktidara yakın olmak için yarışanlar bugün olanlardan birbirilerini suçluyorlar. Kapalı kapılar arkasındaki tartışmalar önce koridorlara, sonra sokağa taşındı, şimdi de medyada devam ediyor. Herkes birbirini suçluyor ve kendini aklamaya çalışıyor tabii ama, tarafların birbirine yönelttikleri eleştiriler, kimsenin de eleştirdikleri konularda çok temiz olmadığını gösteriyor." ifadesine yer verdi.

Abdurrahman Dilipak'ın bu sözleri ile kimleri kasttetiği merak konusu oldu.

yeni akit abdurrahman dilipak yazısı hocaefendi fetö zehir zemberek sözler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları