Fatih Altaylı ile Hilal Kaplan arasında sular durulmuyor

TV5’te Hasan Basri Akdemir ile Mustafa Deniz’in sunduğu “4. Güç” programına katılan Fatih Altaylı, yine Hilal Kaplan hedefindeydi.

Fatih Altaylı ile Hilal Kaplan arasında sular durulmuyor
Fatih Altaylı ile Hilal Kaplan arasında sular durulmuyor iyihaberim

TV5’te Hasan Basri Akdemir ile Mustafa Deniz’in sunduğu “4. Güç” programına katılan Fatih Altaylı, “Hükümetin bunlarla fazla iş kotaracağını zannetmiyorum. Bunlarla arasına mesafe koyduğunu hissediyorum" ifadesini kullandı.

Fatih Altaylı devamında şunları söyledi:

“Doğrusu anlamak mümkün değil. Geçmişin çok ağır FETÖ’cülerin aynı taktikle HaberTürk’e saldırması arkasında yine herhalde FETÖ hesabı var. Sonuçta kendi fikirleri olmayan, gazeteci olmayanlar. Toplum nezninde de etkileri olmayan tipler. Yine FETÖ’nün bir hesabı var diye düşünüyorum. Bunlar; Türkiye’ye ait olmadığı net olan istihbarat örgütlerinin maksatlı kullandığı tipler. Siz iyi gazeteci değilsiniz. Bağımsız değilsiniz. Geçmişte hangi örgütlerle birlikte olduğunuz ortada.” diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

HaberTürk'te yayımlanan “Enine Boyuna” programına, Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan katılmıştı. Kaplan programda, moderatör Hülya Hökenek, gazeteci İsmail Saymaz, gazeteci Fatih Altaylı ve HaberTürk'ü hedef almıştı.

Altaylı, Kaplan'a 20 Mart 2009 yılına ait HaberTürk gazetesinin manşetiyle cevap verirken, "En güçlü zamanında biz bu manşetleri atarken Taraf'ta FETÖ kıçı yalayanlarla muhatap olmayacağız elbette" diye söylemişti.

Altaylı'nın paylaştığı gazete manşetinde, FETÖ’nün ışık evlerine yapılan operasyondan bahsediliyordu.

fatih altaylı hilal kaplan sular durulmuyor tv5 4. güç fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları