Şarkıcı Çoşkun Sabah eş adaylarında aranan özelliği açıklaması

Geçtiğimiz günlerde evlenmek istediğini dile getiren ünlü şarkıcı Coşkun Sabah, eş adayında bulunmasını istediği özellikleri duyurdu.

Şarkıcı Çoşkun Sabah eş adaylarında aranan özelliği açıklaması
Şarkıcı Çoşkun Sabah eş adaylarında aranan özelliği açıklaması iyihaberim

2018'de eşi Ceyda Okay'dan anlaşmalı olarak boşanan şarkıcı Coşkun Sabah, "Bekarlık bana göre değilmiş. Çok zormuş bekar olmak. Evlenmek istiyorum ve evleneceğim. Evde hanımın 'Haydi, yemek hazır' diye seslenmesini özledim" açıklamasını yapmıştı.

Canan Çal’la düet yaptığı “Gönlümün Kıymetlisi” adlı bestesinin basın lansmanında evlenmek istediğini ilk kez dile getiren Coşkun Sabah konuyla ilgili yeni açıklamalar yaptı.

Magazin hattı programına konuşan Sabah, evlenmek için can attığını dile getirdi ve sosyal medyadan onlarca evlilik teklifi aldığını itiraf etti. Coşkun Sabah eski eşi Ceyda Okay’la 2. kez evliliğe sıcak bakıp bakmadığı sorusunu ise yanıtsız bıraktı. Sabah, eski eşiyle dost olduklarını söyledi.

"35-40 YAŞ ARASI OLMALI"

Sabah, yurt dışında okuyan büyük kızı Roza’nın özel hayatına hiç karışmadığını dile getirdi. 68 yaşındaki usta sanatçı evleneceği kişiyle arasındaki yaş farkı konusuna da değindi. Hücre yaşının 49-50 olduğunu belirten şarkıcı, kendisinin yanında 35-40 yaşları arasında birisinin olması gerektiğini söyledi. Sabah, hayatında hiç botoks yaptırmadığını da açıkladı.

Sabah, eş adaylarında aradığı özellikleri de sıraladı. Eş adayının müzisyen olmasını istediğini söyleyen şarkıcı, hayalimdeki düşündüğüm kişiye uygun birisi var itirafında bulundu. 

Coşkun Sabah, 1997'de evlendiği Ceyda Okay ile yollarını 2017'de ayırmıştı. 1999 yılında Sabah'ın Okay ile evliliğinden Roza adında kızı dünyaya gelmişti.

çoşkun sabah eş adayları evlenmek istiyor özellik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları