Salgında AKP'ye yasak yok!

AKP milletvekili Saffet Kaya sosyal medyada dikkat çeken bir fotoğraf paylaştı.

Salgında AKP'ye yasak yok!
Salgında AKP'ye yasak yok! iyihaberim

AKP milletvekili Saffet Kaya sosyal medya hesabından dikkat çeken bir fotoğraf paylaştı. Yapılan toplantıdaki yemek sırasında çekilen fotoğrafta yemektekilerin maskesiz olduğu ve sosyal mesafe kurallarına uymadığı dikkat çekiyor.

ÇİFTE STANDART

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve beraberindeki CHP'li ilçe belediye başkanları, Nişantaşı’nda bir araya gelmişler, çıkışta gazetecilerin sorularına Kaftancıoğlu, "Ofiste belediye başkanlarımızla özel toplantı yaptık" diye yanıtlamıştı.

Ancak, CHP’lilerin bir araya geldikleri yerin restoran olduğu ve koronavüris yasaklarının ihlal edildiği gerekçesiyle işyeri işletmeciyle birlikte toplam 15 bin 900 TL ceza kesildi. Şişli Kaymakamlığı da konuyla ilgili açıklama yaptı.

AKP'Lİ İSİM PAYLAŞTI

CHP’ye kesilen ihlal cezası konuşurken, eski AKP milletvekili Saffet Kaya sosyal medya hesabından saatler önce dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

“Selçuk Holdingin daveti üzere, Yüksek Haysiyet Divanı Üyesi TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Vakıf Bank Yönetim Kurulu Başkanı eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Bakanlar, Milletvekilleri, ve iş insanlarıyla Vekilimiz Saffet Kaya yemekte buluştular” diye yazan Saffet Kaya, bir de fotoğraf yayınladı.

Yapılan toplantıdaki yemek sırasında çekilen fotoğrafın maskesiz ve sosyal mesafe kurallarına uymadığı da görüldü.

işte o fotoğraf:

 

akp saffet kaya yemek mesafe maskesiz kurala uymama chp para cezası çifte standart salgın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları